Seo Katalog stránek

relaxace

Centrum relaxace a zdraví

Centrum relaxace a zdraví nabízí svým zákazníkům místo klidu, pohody a důvěry. V naší nabídce naleznete masáže, produkt pro zdraví, zdravé nápoje Gano, kosmetiku, boty a léčivé stélky Hanák. Provádíme několik druhů masáží.

http://www.centrum-zdravi.com

Masáže, zábaly, koupele, colorterapie, relaxace, harmonizace

Nabízíme masáže, zábaly, koupele a colorterapii. U nás si zaručeně odpočinete v příjemném prostředí. Naše studio nabízí širokou škálu péče o tělo a duši. Kombinace různých procedur umožňuje velmi široké použití. Od programů na redukci váhy, intenzivní relaxaci, detoxikaci až po práci s emocionálními a mentálními blokádami, které jsou často skryty za tělesnými problémy.

http://www.relaxacni-studio-andel.cz

Masážní křesla

Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou, relaxační , televizní, vibrační, polohovací, po celé ČR a SR. Zajíštujeme kompletní servis a záruku. Dodáváme světové značky japonských křesel: SANYO, PANASONIC, NAKASEI, FAMILY

http://www.ivannudni.cz/

Párty vybavení

Vše pro event, firemni party, firemni akce, večírek, catering, raut, firemní akce, firemni eventy, pujcovna nabytku, pujcovna rekvizit a dekoraci, party nabytek, pronajem nabytku, pronajem svetel /pujcovna svetel, pronajem osvetleni, Vybavení pro společenské akce, poradani akci, spolecenske akce, organizovani akcí

http://www.party-vybaveni.cz

Vybavení wellness

Vše pro hotely, pensiony, bary, kavárny, restaurace, kluby - Vnitřní i Venkovní nábytek, Vybavení pokojů, Zařízení pro masáže a relaxaci, Hotelové vybavení, Koupelny a toalety, Technické produkty, Párty vybavení, Předzahrádky restaurací, Svítící nábytek

http://www.vybaveni-wellness.cz

Penzion a relaxační centrum Andělka

Zavítejte do malebného prostředí podhůří Jeseníků – do penzionu Andělky. Nabízíme Vám ubytování ve 3 moderních apartmánech a k tomu příjemný odpočinek v našem relax centru – masáže, sauna, whirlpool, Kneippovy lázně, odpočívárna… Můžete zde strávit romantické chvíle a zároveň tělu dopřát ozdravnou kůru.

http://www.andelkarelax.cz

Relaxační centrum Na Třebešíně

Centrum nabízí vše, co potřebujete k relaxaci, regeneraci a odpočinku. Nabízené procedůry: kryo-lipolýza, lymfatická strojová drenáž, kinesiotaping, sportovní taping, masáže, sauna.

http://www.relaxtrebesin.cz

Lázenský hotel ZLATÁ KORUNA

Lázeňský hotel Zlatá koruna je ideální ubytování v samotném srdci Mariánských Lázní. Dvanáct nově rekonstruovaných pokojů se nachází na jednom z nepůvabnějších míst v historickém centru 100 metrů od Hlavní kolonády se Zpívající fontánou.

http://www.zlatakorunaml.cz

Stavby podzemních Staročeských sklípků

Stavby staročeských sklípků pod Vaší zahradou, repliky vinných sklepů, obklady z přírodních materiálů klenutých ale i rovných stropů a stěn, zakázková výroba železobetonových obloukových překladů, veškeré elektroinstalace včetně revize, výkopové a zahradnické práce se zaměřením na vzrostlé stromy

http://www.restauracnisklepy.cz

ARTRELAX.cz

Internetový prodejce ezoterické a duchovní literatury, relaxační hudby, kyvadel, věšteckých koulí, amuletů, svíček, vzácných kamenů a dalšího dárkového zboží. Vše pro ezoteriku, alternativní medicínu a magii.

http://www.artrelax.cz

relaxace


Podobné hledání:

Přidat odkaz