Seo Katalog stránek

potravinářské obaly

Vaječné polotovary, potravinářské polotovary

Naše společnost se zabývá výrobou vaječných polotovarů. V naší nabídce naleznete žloutky, bílky, melanž, sušené žloutky a bílky, vařená vejce a dlouhá vejce. Vaječné polotovary jsou určeny pro výrobce dresingů, majonéz, tatarských omáček a další.

http://www.ovotrade.cz

Velkoobchod s obaly, obalové materiály - Zdeněk Kolda

Jsme velkoobchod s obaly a zejména prodáváme potravinářské obaly, fólie, sáčky, lepící pásky, papírové tácky, plastové nádobí a další obalové materiály.

http://www.obaly-koobal.cz

Jarico - obaly a obalové materiály

Nabízíme široký sortiment obalů, obalových materiálů a úklidové chemie. V sortimentu najdete potravinářské a gastro obaly, čistící a hygienické prostředky, dále průmyslové balící materiály a dárkové balící potřeby. Vše objednáte online na eshopu.

http://www.jarico.cz

Školní potřeby SLUNY

Hit Office - vyrábíme a distribuujeme školní a kancelářské potřeby z papíru, kartonů a lepenek. Vyrábíme rovněž pořadače, archivní systémy, rychlovazače, odkládací mapy, spisové desky a potravinářské obaly. Jsme výrobce školních potřeb značky SLUNY.

http://hit-office@seznam.cz

Průmyslové hadice - Dekoro s.r.o.

Prodáváme, vyrábíme a servisujeme průmyslové hadice, hydraulické hadice, zahradní hadice vč. 24 hodinového servisu.

http://www.dekoro.cz

e-Shop na květináče, truhlíky, obaly

Internetový obchod - online prodej květináčů, keramických i plastových obalů na květináče, květinových truhlíků, zalévacích konviček a dalších floristických potřeb. Také nabízíme široký sortiment papírových dárkových tašek a balícího papíru.

http://www.dm-trade.cz

Fólie, obaly a balící technika | Bohemia Trade CZ

Prodáváme fólie a obaly pro ruční i strojní formy balení vč. veškeré techniky pro obalování. V našem sortimentu nechybí PE fólie, BOPP a BOPET folie, dále polyolefinové fólie či PVC sleeve fólie, stroje pro ovinování, zatavování do pytlíků i stroje pro sk. balení.

http://www.bohemiatradecz.cz

Obaly, krabice, krabičky a balící materiály

Vyrábíme a prodáváme obaly a krabice různých typů. Rovněž se zabýváme ručním lepením, skládáním a kompletací složitějších výrobků např. reklamních prodejních stojanů a luxusních dárkových kazet.

http://www.venkart.eu

Kartonové- krabice.cz –krabice,kartony,obaly

Naše papírové krabice,obaly a kartony jsou tu pro Vás.Kvalita za rozumnou cenu.Kartony i kartonové krabice je možné vytvořit i atypické přesně podle vašich požadavků.

http://www.papirove-krabice.cz

Obaly, obalové materiály

Velkoobchod a velkovýroba obalových a ochranných materiálů

http://www.slovakor.sk

potravinářské obaly


Podobné hledání:

Přidat odkaz