Seo Katalog stránek

Smluvní přeprava osob

Smluvní přeprava osob, přeprava osob, smluvni preprava osob, smluvní přeprava

Smluvní přeprava osob klimatizovanými vozy či turistické okružní jízdy v rámci České Republiky i Evropy. Přeprava osob z letiště, na svatby, firemní či kulturní akce. Smluvní přeprava osob pro hotely v Praze.

http://preprava-osob.blgz.cz

Smluvní přeprava osob - podobné weby

DorDor - smluvní přeprava osob

Zajišťujeme transfer na letiště a smluvní přepravu osob po Praze, České republice i mezinárodní přepravu po Evropě. Nabízíme výhodné ceny, spolehlivé a zkušené řidiče, luxusní vozy i vozy střední třídy a vysokou úroveň služeb.

http://www.dordor.cz

KA-SKA s.r.o. - doprava, přeprava osob

Dopravní společnost KA-SKA s.r.o. Díky naším mnoholetým zkušenostem a flexibilitě zajišťujeme profesionální služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autodopravy, minibusové dopravy a mikrobusové dopravy.

http://www.dopravaosob.cz

fibich preprava osob

Přeprava osob nejen na letiště Vídeň, Praha, Bratislava, Brno, ale také po celé Evropě. Vozy jsou vyšší střední třídy za smluvní ceny, autodopravu nabízíme nonstop, řidiči hovoří anglicky. Stálým klientům nabízíme slevy, profesionální přístup.

http://www.osobnitaxi.cz

Přeprava osob

Autopůjčovna DDcar Rentals Prague nově přichází se službou letištních transferů. Pakliže patříte k zákazníkům, kteří víc než půjčit auto, potřebují vyzvednout na letišti a odvézt do hotelu, pak nová služba patří právě vám.

http://www.ddcar-prague.com/cz/preprava-osob

DG Limousine - preprava osôb, svadobný servis, preprava mikrobusom

DG Limousine - preprava osôb, prenájom limuzíny, preprava mikrobusom, svadobný servis, doprava na letisko.

http://www.dglimousine.sk

Přeprava osob z/na letiště Praha-Ruzyně

Naše společnost se specializuje na přepravu osob z/na letiště Praha-Ruzyně. Zajišťujeme přepravu po Praze, celé České republice i Evropě za výhodné ceny. Pyšníme se spokojenými klienty z celého světa, kteří využívají naše profesionální služby.

http://www.czechtransfer.com

Osobní přeprava a taxi služba Praha - toptransport.cz

Hledáte kvalitní a bezpečnou taxi službu v Praze? Bojíte se pražských taxi služeb a chcete 100% bezpečnou a kvalitní taxi službu? Zvolte si toptransport.cz. Osobní přeprava po Praze i mimo ni za rozumnou cenu a v profesionální kvalitě.

http://toptransport.cz

Osobní přeprava Ostrava

Osobní přeprava Ostrava se zaměřuje na přepravu osob v Ostravě a okolí. Dále nabízíme dálkové jízdy a letištní transfery na a z letiště Mošnov a jiných letišť. Naše osobní přeprava funguje 24 hodin denně.

http://www.osobnipreprava-ostrava.cz

Preprava osôb

Zabezpečíme prepravu osôb podľa želania klienta. Služobné cesty, dopravy na letiská, nájom vozidla s vodičom, kuriérske služby.

http://www.limoss.sk

Přeprava osob z Brna do celé ČR

Plánujete-li cestu a hodláte využít služeb osobní přepravy, máme pro vás řešení. Skupiny do celkového počtu 4 osob dopravíme pohodlným SUV, početnější skupiny do 8 osob mikrobusem. Služba je pro všechny, kdo míří z Brna nebo do Brna odkudkoliv v ČR.

http://www.preprava-stanek.cz

Doprava - osobní autodoprava

Doprava - osobní autodoprava - PRAG – TRANSFER se specializuje na přepravu klientů z Letiště Praha. Nabízíme Vám spolehlivý servis s garantovanou fixní cenou po celém území Prahy. Což znamená, že ceny jsou jednotné za počet přepravovaných osob, bez ohledu na ujeté kilometry a čas potřebný k dosažení Vašeho cíle.

http:// www.prag-transfer.cz

Luxusni preprava

Nabízíme pronájem luxusních vozů s řidičem nejen po celé České republice, ale i ve všech státech Evropy. Zaručujeme profesionalitu, komfort, spolehlivost i nadstandardní služby na cestách.

http://www.luxusnipreprava.cz

TransferCars - kvalitní přeprava minibusem

Firma TransferCars se zabývá kvalitní a cenově dostupnou přepravou pomocí minibusu až pro osm cestujících. Nabídka cest je více než široká. Naleznete v ní například hrady Karlštejn, Konopiště, či města jako Brno, Hluboká nad Vltavou, Kutná Hora atd.

http://transfercars.cz

OSBET.cz - výroba betonových směsí a přeprava betonu

Zabýváme se výrobou betonových směsí, čerpáním betonu a přepravou betonu pomocí automixů po celé Praze a okolí. Nabízíme rovněž pronájem a montáž systémového bednění.

http://www.osbet.cz

pandaeast.cz doprava, přeprava, spedice

Panda East Váš partner pro přepravu do/z Anglie, Irska. Sběrná služba, včetně expresních zásilek.

http://www.pandaeast.cz

Logistika a přeprava – DB Schenker

Logistika, přeprava kamionová, letecká, námořní, železniční, spedice. Společnost nabízí komfort komplexních služeb, individuální přístup, vysokou profesionalitu a oporu spolehlivého partnera, který má silné zastoupení v ČR i ve světě.

http://www.schenker.cz

Nadrozměrná přeprava Marlo AB

Na speciálních vozidlech přepravíme Vaše nadměrné náklady maximální délky 34 m, výšky 4,2 m a hmotnosti 55 t. Nadrozměrnou přepravou se společnost zabývá od svého vzniku v roce 1994.

http://www.nadrozmer.cz

Přeprava zásilek a balíků z Anglie

Tetratrans nabízí přepravu zásilek a balíků z Anglie do Čech a na Slovensko. Za ty nejnižší ceny Vám přepravím téměř vše od nábytku, přes kola až po osobní věci.

http://www.tetratrans.co.uk

VETEX s.r.o. - přeprava těžkých a nadměrných nákladů

Specializujeme se na přepravu těžkých a nadrozměrných nákladů po zemích Evropské unie, Ruska, Moldavy, Ukrajiny a Běloruska. Přepravujeme zemědělskou a stavební techniku a jiné nadrozměrné stroje a zařízení po silnici, vodě, železnici či kombinovanou přepravou.

http://www.vetex.cz

Svatební přeprava Ostrava

Prestižní a luxusní svatební vůz s profesionálním řidičem po celou dobu pronájmu. Odvoz aut a rozvoz svatebčanů svatebními vozy BMW, výzdoba svatební tabule, DJ s možností karaoke. Vaše pohodlí zajistí svatební limuzína BMW řady 5.

http://www.svatba-auto.cz
Přidat odkaz