Seo Katalog stránek

Yourcityquide Ljuba Poleva

průvodce, kvalifikovaný, památky, synagoga, anglicky, rusky, německy, Terezín, Praha, Staré Město, spolehlivost, vstřícnost, profesionalita, centrum,

Ljuba Poleva – autorizovaná průvodkyně Prahou. Ráda Vám ukáži krásy Prahy, seznámím s její historií, architekturou, osobnostmi, některými kuriozitami, legendami i se současností. Perfektní znalost památek, historie i jazyka (AJ, RJ, možno zprostředkovat i NJ), pozitivní přístup ke klientům a schopnost vcítit se do jejich potřeb.

http://www.yourcityguide.cz

Yourcityquide Ljuba Poleva - podobné weby

Hotel Friday ubytování Praha 1-Staré Město

Boutique Hotel Friday se nachází v samém srdci historického centra Prahy, přímo na hlavní pěší zóně Na Příkopech - dnes známý jako jeden z nejluxusnějších pražských a módních bulvárů.

http://www.hotel-friday-praha-1.rs-ubytovani.net

OC Chodov - obchodní centrum Chodov Praha

Hledáte informace o obchodním centru Chodov? OC Chodov je moderní obchodní centrum se vším všudy. Najdete ho poblíž stanice metra Chodov na Praze 11 a poprvé otevřelo svoje dveře zákazníkům 9. listopadu 2005.

http://www.oc-chodov.cz

Adria Hotel Praha - Ubytování v Praze - centrum

Hotel Adria je klasický čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy, poskytující kompletní služby a zázemí moderního evropského standardu.

http://adria.praha.cz

Relaxační centrum Praha

Relaxační centrum - Klub Harmonie a sebepoznání poskytuje škálu služeb, aplikace procedur v bylinné parní lázni. Relaxační masáže, medové, aromaterapeutické i reflexní masáže, masáž hlavy, lávovými kameny.

http://relaxacnicentrumpraha.wbs.cz

Hotel Olšiny ubytování Karviná-Staré Město

Hotel Dvůr Olšiny původní statek pochází z poloviny 18. století, postaven byl Mikulášem hrabětem von Taafe. Hlavní budova (dnes restaurace a hotel) byla postavena v roce 1767, z této doby pocházejí i chlévy

http://www.hotel-olsiny-karvina.abc-ubytovani.net

Praha - Hlavní město

Hlavní město České republiky nabízí mnoho památek, díky kterým touží toto město navštívit celý svět. Není problém během vaší návštěvy použít i MHD Praha, díky tomu stihnete spatřit vše, co jste chtěli.

http://www.praha.mytown.cz

Topos nábytek - staré město u uherského hradiště

TOPOS nábytek Staré Město u Uherského Hradiště nabízí na základě mnohaletých zkušeností kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků. Navštívit můžete také naše kuchyňské a bytové studio.

http://www.toposnabytek.cz

Esthé laser centrum Praha – klinika laserové chirurgie

Laser centrum kliniky estetické medicíny Esthé je prestižní odborné pracoviště, které již více jak deset let nabízí, na českém i zahraničním trhu, služby v oboru laserové estetické medicíny, korektivní dermatologie, dermatologie, otorinolaryngologie a také služby profesionálního kosmetického salonu.

http://www.esthe-laser.cz

Fitness Centrum Praha

Fitness Centrum Praha: solárium, infrasauna, fitness centrum. Posilovací stroje, jednoruční činky, klimatizované fitness, pronajmutí osobního trenéra. Horizontální solárium se středně intenzivním opalováním, bez většího rizika spálení pokožky. Infrasauna je perfektní při redukci vaší hmotnosti, za 30 minut saunováním spálíte až 600 kilokalorií!

http://fitness-centrum.blgz.cz

Tescoma Praha shopping centrum

Značková prodejna na rohu ulic Žitná a Ve Smečkách nabízí kompletní sortiment výrobků značky Tescoma. Navštivte unikátní projekt spojení prodejny, eshopu s výdejem zboží stylem Drive a školy vaření přímo v prodejně.

http://www.tescoma-praha.cz

Taneční škola Praha | Taneční centrum

Centrum disponuje dvěma zrcadlovými sály. Má kompletní sociální zázemí a recepci. Je vybaveno dětským koutkem Dino club, ve kterém Vám zdarma pohlídáme Vaše děti po dobu trvání kurzu, který navštěvujete.

http://centrumbackstage.cz

Hotel Esplanade ***** Praha

Hotel Esplanade Praha ***** nacházející se naproti Státní opeře v Praze, je odjakživa místem setkávání kulturního a obchodního života téměř přes 80 let. Jeden z nejproslulejších pražských prvorepublikových hotelů má unikátní historickou atmosféru.

http://esplanadeprague.hotel.cz

Hotel.cz: Hotel Iron Gate, Praha 1 *****

Iron Gate se nachází přímo v historickém centru Prahy, v malebné uličce Michalská, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Ulice dlážděná "kočičími hlavami", malebné budovy a zejména klidné prostředí, dotváří nezaměnitelnou atmosféru.

http://irongate.hotel.cz

Hotel.cz: Hotel ČERNÝ SLON ****, Praha 1

Hotel "Černý slon", z jehož zdí na vás dýchne duch jeho rodného 14. století, nabízí komfortní ubytování století jednadvacátého. Pouhých padesát metrů vás bude dělit od Staroměstského náměstí se starověkým Orlojem.

http://cerny-slon.hotel.cz

Hotel.cz: Hotel Liberty, Praha 1 ****

Hotel Liberty je umístěný v srdci historického centra Prahy, na pěší zóně, v dolní části známého Václavského náměstí. Hotel s elegantní a romantickou atmosférou, s prostornými pokoji a apartmány, které nabízejí veškerý komfort.

http://hotelliberty.hotel.cz

Apartmán Prague Central ****, Praha 1

Jednoložnicový luxusní apartmán Prague Central nabízí svým hostům kvalitní ubytování spolu s výbornou polohou přímo na Václavském náměstí Prahy. Apartmán je vhodný jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé pobyty.

http://apartment-prague-central.hotel.cz

Hotel U Zlaté Studny ****, Praha 1

Hotel U Zlaté studny je jednou z nejkrásnějších chráněných historických památek ze 16. stol. v samém centru Prahy na Starém Městě. Leží na Královské cestě, která spojuje tři historické skvosty – Staroměstské nám. a Karlův most.

http://uzlatestudny.hotel.cz

Hotel CHRISTIE, Praha 1 ****

Nově otevřený Hotel Christie**** se nachází v samém srdci města, jen pár kroků od Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.

http://christie.hotel.cz

Hotel U Šuterů, Praha 1 ****

Hotel U Šuterů je malý útulný hotel, situovaný v historickém centru Prahy, přibližně 100 metrů od známého Václavského náměstí a je tedy výborným výchozím bodem pro procházky nádherným centrem Prahy.

http://usuteru.hotel.cz

Pension PEKO, Praha 10 ***

Rodinný Pension PEKO Vám nabízí komfortní ubytování včetně snídaně a možnosti parkování. Nabízíme Vám příjemné domácí prostředí v 11 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.

http://peko.hotel.cz
Přidat odkaz