Seo Katalog stránek

Chovatelská stanice Z Mařenické fořtovny

ast americký stafordširský terier štěňata jezevčík mařenická fořtovna

V současné době chováme jezevčíky hladkosrsté a americké stafordšírské teriéry. Obě plemena jsou lovecky vedena a i využívána. Odchovy jsou úspěšné jak po exteriérové, tak po pracovní stránce. Výborných výsledků dosahují na výstavách, zkouškách lovecké upotřebitelnosti a i v lovecké praxi. Charakteristika obou plemen: vynikající neagresivní universální lovecký a společenský pes s výjimečnými předpoklady pro lov i domácí pohodu.

http://marenice.xf.cz

Chovatelská stanice Z Mařenické fořtovny - podobné weby

Mařenická fořtovna

Chovatelská stanice z mařenické fořtovny Chovatelská stanice Z Mařenické fořtovny byla zaregistrovaná v roce 1976 a od té doby má i tento název mezinárodně chránen. V samém počátku šlo o chov jezevčíku drsnosrstých. V současné době chováme jezevčíky hladkosrsté (od roku 1988) a americké stafordširské teriéry (od roku 1992). Obě plemena jsou lovecky vedena a i využívána. Odchovy jsou úspěšné jak po exteriérové, tak po pracovní stránce. Výborných výsledků dosahují na výstavách, zkouškách lovecké

http://www.marenickafortovna.xf.cz

PYRENEJSKÝ MASTIN štěňata

obrovitá štěňata po obou rodičích multichampionech,Grandchampioni,Championi cz, championi klubu,Juniorchampioni cz, juniorchampioni klubu, národní,kluboví vítězové,BIS Moloss cz, BIS Moloss SK, BIS Molosser Austria, BIS speciálky, klubu,BIS Juniorhandlingu,BIS Adulthandlingu, oba pracovní psi ochranky,poradíme

http://www.pyrenees1.wbs.cz

Plastové okná, drevené eurookná, interiérové dvere, vchodové dvere, fasády

Plastové okná, drevené eurookná, hliníkové okná, vchodové dvere, interiérové dvere, odvetrané fasády, presklenia balkónov. Profil Rehau, HUECK HARTMANN, kovanie Roto, dvere POL-SKONE. Záruka 10 rokov.

http://www.awindor.sk

Americký pitbull teriér

Vše o plemeni americký pitbull teriér. Výcvik psů. Základní kynologická organizace Sokolov.

http://www.pitbullterier.eu

Gangstastar Hip Hop Shop

Online shop Gangstastar se soustřeďuje převážně na oblečení amerických hip hop značek, např. Makaveli Branded, Ecko, New Era, Dada, Vokal, G-unit, Karl Kani.

http://www.gangstastar.com

Jorkšírský teriér

U nás najdete vše, co by jste měli vědět a mohli potřebovat k chování plemene Jorkšírský terier, nalezne zde inzerci, eshop, chovné stanice, zvěrolékaře, psí útulky, psí hotely, štěňata na prodej atd

http://yorksirsky-terier.vas-pes.cz

Doorco – celoskleněné interiérové dveře

Interiérové dveře, zástěny a sprchové kouty se stávají módním doplňkem a nedílnou součástí každodenního života. Pokud hledáte toto zboží za rozumné peníze s výbornou kvalitou, tak jsme tu pro Vás.

http://www.doorco.cz

Jack russel terier chov

Naše chovatelská stanice byla založena teprve v roce 2009, ale již patnáct let se věnujeme výcviku lovecky upotřebytelných psů. Cílem CHS Z Procházkova dvora je chov zdravých, spokojených, exteriérově, povahově i pracovně vyrovnaných psů.

http://www.jack-russel-terier.cz

Luxusní nábytek FAST interiér a design, bytový nábytek na míru

FAST interier a design, s.r.o. vyrábí a prodává luxusní bytový i kancelářský nábytek, nabízí realizace interiérů na klíč dle vlastní i dodané projektové dokumentace na míru a realizuje kompletní řešení bytového nábytku dle parametrů klienta.

http://www.fast.cz

DEMORALES - americký bandog

'DEMORALES - chovateľská stanica zaoberajúca sa chovom amerických bandogov a argentínskych dog s bohatým rodokmeňom, ponúkame širokú ponuku služieb.

http://www.demorales.sk

Plastová okna a dřevěná eurookna NOTTON - Okna a Dveře pro Váš dům

Vyrábíme a prodáváme plastová okna a dřevěná eurookna. Naše plastová okna jsou vyrobena z moderního 5-ti komorového systému Deceuninck Zendow. Dále vyrábíme plastové a dřevěné vchodové dveře. Prodáváme a montujeme žaluzie na Vaše okna.

http://plastova-okna.notton.cz

Zájezdy a Last Minute

Cestovní kanceláře a agentury, nabídky tuzemských a zahraničních CK, slovenské CK a německé CK s odlety ze SRN. Levná Exotická dovolená bez navýšení ceny za letištní a jiné poplatky.

http://zajezdy-last-minute.eu

Dovolená Zájezdy Last Minute

Dovolená Zájezdy Last Minute\r\nProdej-Last minute dovolena Řecko, Kréta, Rhodos, Zakhyntos, Kos, Egypt, Hurghada,\r\nSharm, Taba, Marsa, Tunis, Djerba, Bulharsko, Madeira, Španělsko, Mallorka,\r\nKypr, Exotická dovolená, Thajsko, Maledivy, Srí Lanka, Dominikánská\r\nRepublika, Bali, JAR, golf.

http://www.dovolena-zajezdy-last-minute.cz

TurboChef - vybavení gastroprovozů

Velkoobchod a servis zařízení pro gatronomii a gastronomické provozy.

http://www.turbochef.cz

Bumerang - zastřešení bazénů, s.r.o.

Výrobce specializující se výhradně na vývoj a realizaci bazénových zastřešení. Široká nabídka standardních typů zastřešení a povrchových úprav (elox, komaxit). Pochozí koleje a eloxované AL profily v základním provedení. Zastřešení také v provedení bez kolejí.

http://www.bumerang.cz

Plastika nosu

Plastika nosu (rhinoplastika) Plastická chirurgie kliniky Laser Esthetic v Praze nabízí dlouholeté zkušenosti v oboru, profesionální péči, možnost celkové i lokální anestézie.

http://plastika-nosu.laseresthetic.cz

a máme štěňata flatcoated retrieverů

Chovatelská stanice "Od Perlové studánky" v Humpolci

http://www.esty.xf.cz

ASTROLOGIE NUMEROLOGIE - JAN MICHAL ČOLTKO

Poznání sebe sama, případně vašich blízkých, pochopení duchovního vývoje přináší do života harmonii, radost i zdraví. Zaměřujeme se na výklad životní cesty, duchovního vývoje a smysl současné inkarnace, zesílené energie a její využití.

http://www.numerologie-jan.cz

Astrologie a horoskopy

Informace o astrologii, charakteristika o znameních zvěrokruhu, informace o práci, o zdraví, o rodině, horoskopy

http://www.astro-horoskopy.xf.cz

Koňská Mast - PFERDEBALSAM

Koňská Mast - PFERDEBALSAM - gel proti bolesti kloubů, svalů a páteře.

http://www.konskamast.eu
Přidat odkaz