Seo Katalog stránek

Ve stavebnictví cokoliv . . .Xchange

Dům na klíč,izolace,fasáda, zateplení,sádrokarton,rekonstrukce,střecha,okna,koupelna,obklady,dlažby,topení,vodoinstalace

Ve stavebnictví cokoliv. Postavíme vše,co Vás napadne. Oblast působení - Opava, Krnov, Bruntál atd.

http://www.xch.cz

Ve stavebnictví cokoliv . . .Xchange - podobné weby

Rekonstrukce bytových jader a koupelen M+M Zlín

Provádíme rekonstrukce bytového jádra a koupelny, rekonstrukce interiérů, bytů a domů na klíč, obklady, dlažby, elektro, vodo-topo, malířské natěračské práce, podlahy, okna a dveře. Vyrábíme a montujeme kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné skříně.

http://www.emplusem.cz

AQUA ART – rekonstrukce koupelen, bytových jader

AQUA ART – rekonstrukce bytových jader a koupelen, sklepní kóje v panelových domech, drobné stavební práce v interiérech (vodoinstalace, elektroinstalace, obklady a dlažby, vybavení koupelen, vnitřní omítky), zateplování rodinných domů, minerální omítky.

http://www.aquaart.cz

Finezza - veškeré stavební práce

Stavební firma Finezza si zakládá na kvalitně provedených stavebních pracích a individuálnímu přístupu k zákazníkům. Provádíme výstavbu domů a garáží. Máme velké zkušenosti s rekonstrukcemi i velkého rozsahu. Dále zateplujeme, odvlhčujeme zdivo atd.

http://www.mv-finezza.cz

Abecedaobkladu.cz - Obklady a dlažby Cason s.r.o.

Abecedaobkladu.cz je elektronický obchod s obklady a dlažby značek Opoczno, Paradyž, Pilch, Rako a také silikonové tmely a spárovací hmoty. K dispozici máme také kompletní sortiment příslušenství k obkladům a dlažbám.

http://www.abecedaobkladu.cz

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby, obklady do koupelen - Rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen na klíč. Zednické práce, rekonstrukce koupelen, renovace koupelen, obkladačské práce, pokladání dlažby, instalační práce, elektrikářské a instalatérské práce

http://www.obkladyadlazbydokoupelen.cz

Obklady a dlažby do koupelny - Kerabel s.r.o.

Firma Kerabel s.r.o. prodává keramické obklady a dlažby do koupelny, obklady do kuchyně, dlažby do interiéru a exteriéru, sanitární vybavení do koupelny, koupelnový nábytek, stavební chemii. Nabízíme také grafické návrhy v profesionálním programu.

http://www.obklady-a-dlazba.cz

Reno-gips montáž sádrokartonu, zateplení domu, fasády

Provádíme montáž sádrokartonu, zateplení domu a úpravy fasády. Máme dlouholeté zkušenosti potvrzené certifikáty na montáž sádrokartonu. Dále u nás najdete ceník a fotografie zakázek.

http://www.reno-gips.cz

Keramické Obklady a dlažby

Pokládky veškerých keramických obkladů i dlažeb. Venkovní i vnitřní. Koupelny, kuchyně, haly, chodby, schody, venkovní fasády, ...

http://www.mihulkaobklady.cz

Zateplení fasád, stavby, okna, dveře

Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.

http://www.vekrastavebni.cz

Koupelny - obklady a dlažby

Koupelny Jarov a. s. - u nás naleznete široký sortiment produktů pro vaši koupelnu! Nabízíme koupelnové doplňky všech známých značek. Pouze u nás naleznete kompletní sortiment tuzemského výrobce koupelnových doplňků Ravak.

http://www.koupelny-jarov.cz

Dlažby, obklady, koupelny Stavební keramika s.r.o.

Stavební keramika spol. s r.o. - realizujeme pro Vás koupelny, obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, boxy, sprchové dveře a další koupelnové vybavení a doplňky.

http://www.stavebnikeramika.cz

Domy na klíč, střechy, rekonstrukce

Domy na klíč včetně zemních prací. Doprava materiálu a odvoz suti. Rekonstrukce bytových jader. Půjčovna kontejnerů a prodej ornice. Výkopové a jeřábnické práce. Stavba domu.

http://www.noboco.cz

dlazby-obklady.com

Specialista na dlažby, obklady Rako, Paradyž, Opoczno a chemii Ceresit. Dodání po celé ČR.

http://www.dlazby-obklady.com

Stavební firma Praha BUILD PRAG s.r.o. rekonstrukce bytů a domů, sádrokartony

Stavební firma v Praze - BUILD PRAG s.r.o. nabízí stavební práce: kompletní rekonstrukce bytů, bytových i nebytových prostor i celých domů a poskytuje kompletní informace o sádrokartonech, o jejich vlastnostech, výhodách a použití ve stavebnictví.

http://www.buildprag.cz

Foukané izolace, zateplení, foukaná izolace do stropů - MACHSTAV.cz

Foukaná tepelná izolace, rychlé efektivní zateplení stropů tepelnou vatou (foukáním), zaměření po celé ČR zdarma, možnost využití programu Zelená úsporám.

http://www.machstav.cz

Pěnová izolace, zateplení střech

Chytrá stříkaná pěna, pěnová izolace pro nejkvalitnější zateplení střech, domů i hal. Unikátní vlastnosti při zvukovém a tepelném těsnění. Naceníme, nastříkáme, zateplíme.

http://www.penovaizolace.cz

Obklady, dlažby, plovoucí podlahy

Obklady, obklady venkovní, obklady a dlažby, venkovní obklady a dlažby, pokládka dlažby, pokládka venkovní dlažby, podlahy, pokládka podlahy, podlahy laminátové a jejich pokládka, podlahy plovoucí a jejich pokládka, podlahy vinylové a jejich podkládka - výčet prací, které pro Vás firma Martin Ruda - mr-tailing.cz zhotoví v nadstandardní kvalitě a za výhodných finančních podmínek

http://www.mr-tailing.cz

Obklady a dlažby

Dlažby jsou dokonalé architektonické prvky, které zkrášlují a doplňují výzdobu kolem domu. Dlažby a obklady obkladové imitace lícových cihel, pískovcového nebo haklíkového zdiva mají vysokou kvalitu provedení, designu, užitné vlastnosti i příznivou cenu.

http://www.obklady-a-dlazby.cz

Dlažby a obklady

Dlažby a dlaždicové obklady jsou věrnou reprodukcí přírodních materiálů a postarají se o výzdobu zahrady kolem domu i vytvoření podmínek k oddychu nebo relaxaci. Betonové obklady jsou oblíbené k obkládání interiérových zdí či fasád domů.

http://www.dlazby-obklady.org

Stavby na klíč, rekonstrukce

Provádíme stavby na klíč, výstavbu rodinných domů, pozemní a průmyslové stavby, rekonstrukce budov, sanace betonových konstrukcí, stavby základů pod stroje, výstavbu hal pro výrobu a služby, stavební poradenství. Certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2009.

http://www.homac.cz
Přidat odkaz