Seo Katalog stránek

GLUT s.r.o.

zámečníci, zámečnické, zábradlí, schodiště, konstrukce, brány, vrata, markýzy, ocelové, nerezové, dveře

Vyrábíme atypické ocelové konstrukce, včetně obkládání nerezovým či mosazným plechem, rovná i točitá schodiště, markýzy s výplní skla a polykarbonátu, posuvné i křídlové brány včetně motorů, branky a plotové díly, mříže, dveře a okna z ocelového systému. Standardní postup při provedení zakázky obsahuje přesné zaměření místa realizace samonivelačním laserem, zpracování výrobní dokumentace na PC, následuje výroba a montáž.

http://glut.cz

GLUT s.r.o. - podobné weby

R.K.R. cz s.r.o. Plastová okna, dveře, markýzy, rolety, brány, žaluzie, vrata

Vyrobíme Vám okna i dveře v libovolném tvaru a provedení dle vašeho přání. Okna rovná, šikmá nebo oblouková, dveře vstupní, domovní, balkónové.Nábízíme také rolety, žaluzie, parapety, brány, garážová vrata, mříže a markýzy, plastová okna, dveře.

http://www.rkr.cz

Dveře, schodiště a zábradlí

Nabízíme Vám kompletní práce v oboru kovářství, zámečnictví, filmové a televizní dekorace, vše od návrhu až po realizaci.

http://www.sedldekor.cz

Dveře, vrata, brány a závory TOR-MASTER

Brány a dveře nakupujte u experta na vratové systémy TOR-MASTER. Nabízíme značková sekční vrata, garážová vrata, posuvné brány a bezpečnostní dveře Hörmann i pohony vrat a pohony bran. Pořiďte si závory, brány, dveře nebo vrata od firmy TOR-MASTER!

http://www.tor-master.cz

Stavba hrou - posuvné dveře, stavební pouzdro, okenní parapety, terasové palubky, nerezové zábradlí

Prodáváme speciální stavební materiály jako posuvné dveře, stavební pouzdro, okenní parapety, terasové palubky, nerezové zábradlí, střešní krytina, cihelní obklady, vchodové stříšky, půdní schody, oplocení. Nabízíme vodoinstalatérské práce.

http://www.stavbahrou.cz

Petr Severa - elektroinstalace, brány, vrata, automatické dveře

Instalace elektrických rozvodů, zařízení a strojů. Montáže garážových a průmyslových vrat (sekčních, rolovacích). Montáže bran, automatických dveří a dálkových ovládání. Budování můstků a ramp.

http://www.petrsevera.cz

OK Univerzal - ocelové konstrukce

Dodávka i montáž ocelových konstrukcí hal, střešních konstrukcí, ocelových vestaveb a hrázděných stěn, opláštění hal aj.. Dále dodáváme zámečnické výrobky a ocelová schodiště (vše i v provedení nerez).

http://www.okuniverzal.cz

Kované ploty a brány, schodiště

Prodejna ozdobných prvků na kované a kovové ploty, brány, mříže. V sortimentu jsou i pohony bran, interiérové nerezové prvky pro zábradlí a schodiště, samonosná a točitá schodiště.

http://ploty.kovane.cz

Vrata, brány Šusták

Prodáváme a instalujeme garážová vrata, průmyslová vrata a posuvné brány Hormann. Dále nabízíme žaluzie, předokenní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu.

http://www.vrata-sustak.cz

Alfeko - hliníkové a ocelové konstrukce

Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

http://www.alfeko.cz

COMPACT - Garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány

Jsme specialisté na garážová vrata, vjezdové brány, průmyslová vrata a další sortiment z oblasti vratové a dveřní techniky. Autorizované zastoupení Hörmann.

http://www.compact-hk.cz

Zábradlí na schodiště - stavebnice

Výroba a prodej stavebnice nerezové zábradlí na schodiště - systém pro svépomocnou instalaci zábradlí s profesionální technickou podporou a poradenstvím, od návrhu až po rady při samotné instalaci.

http://www.zabradli-na-schodiste.cz

Vrata, brány a oplocení

Vyrobíme a namontujeme garážové vrata sekční, roletová i výklopná, dále zrealizujeme oplocení včetně montáže automatických i ručních bran. V naší nabídce najdete automatické i průmyslové a posuvné brány.

http://vrata.mok.cz

Ocelové konstrukce a rošty

Vyrábíme a montujeme ocelové a ocelobetonové konstrukce. Také nabízíme rošty,schodišťové stupně, spirálová schodiště, tahokovové rošty, stožáry, vysílače. Provádíme také statické posouzení a prohlídky ocelových konstrukcí.

http://www.noving.cz

Bubík - vrata, garážová vrata, rolety, brány

Prodáváme vrata, garážová vrata, rolety, brány. Montujeme a poskytujeme servis garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a terasových markýz. Nabízíme pohony a komponenty pro vjezdové brány.

http://www.bubik-vrata.cz

SWN Moravia - schody, schodiště a zábradlí

Schodiště od naší firmy jsou propracovaná do posledního detailu a ideálně kombinují moderní design s precizním provedením. Pokud hledáte pro své interiéry řešení bez kompromisů, neměli byste naši nabídku přehlédnout.

http://www.swn-schody.cz

Schody a schodiště, zábradlí

Sháníte nové schodiště či schody? V nejlevnějších online stavebninách v ČR si zajisté vyberete!Schody a schodiště jsou skutečně různá. Prvotně záleží na tom, jestli je chcete do interiéru nebo zda sháníte venkovní.

http://schody-schodiste.info

Schodiště, zábradlí a galerie

Společnost Animo Bohemia s.r.o. nabízí širokou řadu jednotlivých typů schodišť. V naší nabídce naleznete samonosná schodiště klasická zadlabaná, sedlová, točitá, páteřová či třmenová. Dále se zabýváme výrobou a prodejem zábradlí, galerií a obkladů schodů.

http://schodiste.animobohemia.cz

Ploty, pletivo, oplocení, brány, vrata - Ploty SAKA

Prodej veškerého sortimentu oplocení pro domov, bydlení, zahrady, průmysl, zemědělství. Stavba a montáž plotů, bran, vrat a oplocení. Kované výrobky, umělecké kovářství, kované ploty. Svářečské práce. Ploty na míru.

http://www.ploty-saka.cz

Vyrábíme a montujeme dveřní systémy, vrata i brány

Naše služby v oblasti zámečnictví se hlavně specializují na výrobu a montáž vrat včetně garážových, vjezdových bran i obslužných dveří do garáží. Zakázku realizujeme včetně pohonů.

http://www.vratajanda.cz

Dastech s.r.o. dodavatel zábradlí Dieda

Výhradní zastoupení německého výrobce zábradlí. Dieda zajišťuje dodávky a realizace zábradlí na schodiště, zábradlí na balkony, lodžie a terasy. Nabízíme široký sortiment nerezového a ocelového zábradlí.

http://www.zabradli.cz
Přidat odkaz