Seo Katalog stránek

Tesařské práce - Tesařství - Listopad

Tesařství-Sádrokartonářství-Podlahářství

Provádíme tesařské, sádrokartonářské,podlahářské práce. Z tesařských prácí se zaměřujeme především na : montáž krovu, pergol, přístřešků, dřevěné a plovoucí podlahy, podbití, štíty, dřevěné ploty. SDK práce : půdní vestavby včetně zateplení, podhledy, příčky, předsazené, stěny, minerální podhledy.

http://tesarstvi-listopad.webnode.cz

Tesařské práce - Tesařství - Listopad - podobné weby

Podlahářství Plotz

Dodáváme laminátové podlahy, třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, parketové masivní vlysy, mozaikové parkety, zámecké kazety, exotické dřeviny, korkové podlahy, přírodní linoleum, PVC (bytové, komerční), pryžové podlahoviny, koberce metráž, koberce kusové, interiérové dveře. Provádíme renovace dřevěných podlah, technické poradenství – ZDARMA, měření vlhkosti - ZDARMA, cenové nabídky – ZDARMA.

http://www.podlahyplotz.cz

Pokrývačství, tesařství - Zdeněk Panoch

Tesařství Panoch spojuje výhody kvalitní práce a dostupné ceny. 30 let zkušeností zaručuje perfektně odvedenou práci.  Kontaktujte nás a získejte více informací.

http://www.strechy-panoch.cz

Plovoucí podlahy, pokládka, podlahářství

Prodáváme plovoucí podlahy Classen. Pokládáme dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, koberce, PVC.Pokládka parket, broušení a povrchová úprava. Stavba tesas z exotických dřevin (Masseranduba, Bangkirai). Srovnání povrchů nivelací.

http://www.expodlahy.cz

TesarstviFojt.cz - Roubenky a dřevostavby

Nabízíme stavby roubenek, dřevostaveb, krovů a jiných konstrukcí ze dřeva. Tesařství Fojt nabízí preciznost, kvalitu práce i dodaného materiálu. Na českém trhu působíme od roku 2006.

http://www.tesarstvifojt.cz

Roman Matyáš - tesařství

Provádíme rekonstrukce střech, nové střešní konstrukce a systémy včetně doplňujících prací. Střechy realizujeme na klíč dle přání zákazníka, dále provádíme kompletní půdní vestavby, pokrývačské a klempířské práce, pergoly, altány, dřevěné obklady říms z palubek, v případě zájmu používáme speciální materiály. Zaručujeme kvalitu odvedené práce i použitých materiálů - spolupracujeme s renomovanými a osvědčenými dodavateli

http://www.tesarstvi-matyas.cz

Aifel střechy- garance kvality!

Realizace střech, klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce. Provádíme veškeré montáže, opravy, rekonstrukce, výměny, přestavby, demolice a tepelné izolace střech. Dodáváme materiál a doplňky. Poskytujeme profesionální a odborné služby.

http://www.aifelstrechy.eu

Střechy Richter

Jsme pokrývačství, klempířství a tesařství. Nabízíme tesařské práce, zateplení střechy nad krokvemi - systém Rockwool Toprock. Montáž střešních oken, opravy střechy, prodej krytiny: Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit, Ergo, Velux, Fakro, Juta, Dehtochema, Orsil.

http://www.strechy-richter.cz

Tesařské práce, zahradní domky

Rebemot - tesařské a truhlářské práce, zahradní domky, psí domečky, různé stavební práce.

http://www.rebemot.cz

Pokládka bambusových podlah

Realizujeme rychle, levně, ale vždy kvalitně pokládku podlahy či položení koberce kdekoli v Čechách, na Moravě i na Slovensku. Naše podlahářství a podlaháři provádějí pokládku podlah různých druhů, výrobců a technologií.

http://www.podlahari-podlaharstvi.eu

Nerušil s.r.o.

Váš specialista na střechy. Pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství… Provádíme veškeré pokrývačské práce - novostavby, opravy, rekonstrukce všech typů šikmých i plochých střech.

http://www.nerusil.cz

Pokrývačství David Kašpar

Jsme pokrývačství, klempířství a tesařství. Montáž střešních oken, opravy střechy, provádíme i veškeré tesařské práce (týkající se střechy). Dále provádíme i kompletní montáž klempířských prvků střechy (svody, okapy, háky).

http://www.strechy-kaspar.cz

Rekonstrukce střech Březina

Tesařství Březina se zabývá pokrývačskými a klempířskými pracemi, montáží sádrokartonu a poskytuje kompletní dodávky střech.

http://www.tesarstvi-brezina.cz

Klempíři a pokrývači Českokrumlovsko a okolí

Klempíři a pokrývači - Český Krumlov, Frymburk, Větřní, Černá v Pošumaví, Horní Planá, Vyšší Brod, Kaplice, ale i České Budějovice a okolí těchto měst. Klempířství a pokrývačtsví Sojka nabízí mimo jiné i truhlářské a tesařské práce.

http://www.strechysojka.cz

Střechy na klíč

Stavební firma se specializací na tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce prováděné jednotlivě či komplexně. Naší největší předností jsou střechy stavěné na klíč. Orientujeme se na veškeré typy staveb. Od konstrukce krovů po montáže střech.Dále stavíme dřevěné a nízkoenergetické domy. Samozřejmostí v naší nabídce jsou zejména pergoly, altány nebo zahradní domky a jiné tesařské výrobky.

http://www.strechy-naklic.cz
Přidat odkaz