Seo Katalog stránek

Dosažení 12 bodů

dosažení 12 bodů,vybodování,odevzdání řidičského průkazu,právní pomoc

12 bodů.com - pomůžeme Vám s Vašimi trestnými body, domoci se práva, odmazat trestné body, zjistit Váš aktuální bodový stav a podniknout opatření proti zabavení řidičského oprávnění.

http://www.12bodu.com

Dosažení 12 bodů - podobné weby

První pomoc

Získáte základní, rychlé a praktické informace jak postupovat při první pomoci u dětí, při krvácení, při autonehodě, při infarktu, při zlomenině, při záchvatu, při šoku či při popáleninách. Rychlý návod první pomoci, lze jej stáhnout do auta. Kniha je zdarma, obsahuje postupy a techniky v ohrožení života. Naleznete zde seznam zdravotnických pohotovostí-dětská, dospělé, zubní, lékárny, články a novinky. Pohotovosti ze všech velkých měst: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Olo

http://www.prvni-pomoc.info

Právník Mgr. Dobrovolná – Advokátní kancelář Praha

Advokátní kancelář advokátky Mgr. Dobrovolné je mladou, dynamickou advokátní kanceláří. Právník Mgr. Dobrovolná poskytuje komplexní, kvalifikované právní služby ve všech oblastech práva se zaměřením na občanské právo, obchodní právo, pracovní a rodinné právo. Advokátní kancelář Mgr. Dobrovolná se specializuje na zastupování před soudy v majetkových sporech. Právní servis nabízí advokátní kancelář fyzickým i právnickým osobám. Advokátní kancelář - právník Mgr. Dobrovolná Váš soukromý advokát.

http://www.advokatni-kancelar-pravnik.cz

Dopravní noviny

Dopravní noviny, které vydává České dopravní vydavatelství, jsou odborným týdeníkem pro vnitrostátní a mezinárodní dopravu, spedici a logistiku. DN obsahují aktuální zpravodajství, rozhovory a portréty významných firem ze světa dopravy a logistiky.

http://www.dnoviny.cz

Zástava srdce, aneb Čas při zástavě srdeční činnosti hraje významnou roli, velmi pomoci může široká laická veřejnost, autor Michal ŠEBEK (CzRC, CSMM)

Selhání životních funkcí, lidově řečeno zástava srdeční činnosti a dýchání je jedním z nejzávažnějších akutních stavů, s nimiž se může každý zdravotník či kdokoliv z nás setkat. Je to stav, při němž zkrátka dojde k zastavení činnosti srdce, povětšinou vlivem probíhající akutní ischémie (akutní infarkt myokardu). Velice zajímavý článek, pojednávající o problematice resusictace...

http://www.euromedicina.cz/cze/clanky/detail/133

Pomoc ze školou ZŠ

Pomaham ze školu a domacima ukoly.

http://www.mrkew.webnode.cz

DAS pojišťovna právní ochrany

Omega 95, s.r.o. obchodní zastoupení D.A.S. pojišťovny právní ochrany, a.s. Pojištění právní ochrany se vztahuje na rodinu, nemovitý majetek, vůz, pracovněprávní vztahy a další.

http://www.daspoj.cz

nejpravnik-pravni poradna

NejPrávník je Portál nabízejicí největší databázi právníků v České republice, najděte si toho pravého právníka. Na serveru najdete i magazín z oboru práv a financí

http://www.nejpravnik.cz

PROSÍME O POMOC.

Soukromá charitativní sbírka na pomoc dětem,které se léčí s rakovinou.Nejde o žádný podvod jak by se mohli mnozí z Vás domnívat,ale o skutečnou reálnou pomoc.Vím,že je dnes spousta podvodníků,kteří zneužívají lidské dobroty a nám poctivým s opravdu upřímným úmyslem kazí dobré jméno,ale tak to prostě je a my s tím bohužel nic neuděláme.Prosím pomozte,podpořte můj projekt tím,že přispějete.Peníze budou použity na velmi drahé léky a lepší vybavení nemocnice.Všem mnohokrát děkuji.

http://www.charita.estranky.cz

Chiptuning zvýšení výkonu pomocí přídavné řídící jednotky

Chiptuning pro zvýšení výkonu.Přídavná řídící jednotka.Chiptuning škoda ford volkswagen bmw audi nissan mazda. Chip tuning pro snížení spotřeby.

http://www.powerbox.cz

HledejPrávníka.cz - najděte si právníka

Potřebujete právníka, který by vás obhajoval v soudním sporu? Chcete se rozvést? Nebo sháníte advokátní kancelář, která by zastupovala vaši společnost? Server HledejPrávníka.cz, vám ušetří čas a najde ho za vás.

http://www.hledejpravnika.cz

Eshop.beck.cz - prodej právnické literatury

Eshop.beck.cz nabízí odborné publikace z oblasti práva, klíčové publikace z oblasti ekonomie, právní informační systém Beck-online, odborná právnická periodika a také knihy nakladatelů jako Polygon, Anag,Linde Praha a dalších s výraznou slevou.

http://eshop.beck.cz

Odškodnění pro účastníky dopravních nehod

Získáme odškodnění pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Žádné vstupní poplatky, vše vyřídíme za Vás! Máme své posudkové lékaře, advokátní kanceláře a rychlou administrativu. Lze nárokovat až 4 roky zpětně.

http://www.evco.uarnolda.cz

Ochranné pomocky

Internetový obchod s ochrannými pomôckami a pracovnými odevmi.U nás nájdete kompletný sortiment ako sú pracovné odevy, pracovná obuv,pracovné rukavice a dalšie.

http://www.ochrannepomockysk.sk

Oddlužení fyzických i právnických osob

Náš profesionální team Vám zpracuje na klíč osobní bankrot za účelem oddlužení. V případě, že nesplňujete zákonem daní požadavky pro osobní bankrot, pomůžeme Vám nalézt jiná východiska pro oddlužení.

http://www.oddluzeni.biz

HledamPravnika.cz - Právní zástupci pro Vás

Potřebujete rychle sehnat právníka? Dobrého, ale levného? Nevíte kde? Pak je tu pro Vás hledampravnika.cz. Můžete vybírat dle kategorie práva, nebo dle města. Znáte nějakého dobrého právníka? Pak nám dejte o něm vědět.

http://www.hledampravnika.cz

Daň z příjmu fyzických a právnických osob 2009

Daň z příjmů fyzických osob je po DPH a dani z příjmů právnických osob nejdůležitějším zdrojem příjmů státního rozpočtu České republiky. Proto přinášíme na Měšci její podrobný rozbor, který vám pomůže se v této dani vyznat a pochopit její mechanismy.

http://www.dan-z-prijmu.cz

Profesionální pomoc při podnikání

Pro Vás, kteří máte pochybnosti o správnosti koupi Ready Made, nebo Vás vedou jiné důvody, nabízíme odbornou pomoc při založení společnosti (s.r.o., a.s., SE). Koupí společnosti můžete tedy podnikat do 24 hodin.

http://www.firma-prodej.cz

Bezplatná právní poradna

Právní a bezpečnostní poradenství, detektivní služby

http://www.phillmarlowe.mypage.cz

Advokátní kancelář Mgr. BULTAS – právník online

Nabízíme právní poradenství a právní služby, zejména zastupování před soudy, sepis smlouvy, vymáhání pohledávek, servis při převodech nemovitostí, obchodní právo, občanské právo, pracovní právo, jakož i další právní služby.

http://www.bultas-advokat.cz

Náhrada škody při dopravní nehodě, úrazu

NahradaSkody.cz pomáhá poškozeným a pozůstalým při vymáhání oprávněných nároků na náhradu škody na zdraví i majetku. Nabízí pomoc, podporu a právní servis včetně jednání s pojišťovnami i při vyřizování pojistných událostí z pojištění odpovědnosti.

http://www.nahradaskody.cz
Přidat odkaz