Seo Katalog stránek

Asociace za lepší ICT řešení

ICT řešení, asociace, datacentra, datová centra, podnikové informační systémy, ERP, CRM, BI

Cílem Asociace za lepší ICT řešení je vytvořit profesionální platformu pro výměnu zkušeností uživatelů a zviditelnění řešení z oblasti informačních a telekomunikačních technologií, která jsou z technického i ekonomického hlediska skutečně přínosná.

http://www.lepsi-reseni.cz

Asociace za lepší ICT řešení - podobné weby

Raynet - informační systémy, CRM systémy, správa sítí, call centrum

Tvoříme informační systémy na zakázku, CRM systémy a internetové aplikace. Mezi další služby patří správa sítí, call centrum, tvorba webaplikací, www stránek, servis HW a SW, realizace telemarketingových kampaní.

http://www.raynet.cz

Cígler Software, a.s. - řešení pro vaše účetnictví

Vytváříme a prodáváme účetní program Money S3 pro menší firmy a podnikové informační systémy (ERP) Money S5 pro střední společnosti všech oborů. Zaručujeme legislativní aktualizace. Provádíme školení a podporu v síti středisek v rámci celé ČR. Dále prodáváme registrační pokladny a pokladní systémy.

http://www.money.cz

Portál plný užitočných informácií so zameraním na podnikové systémy

Portál „podnikovysystem.sk“ je nový komplexný portál, ktorý si dáva za cieľ sprostredkovať čo najširšie spektrum informácií z oblasti informačno-komunikačných technológií s dôrazom na agendu komplexných podnikových systémov.

http://www.podnikovysystem.sk

EUROSYSTEMY GROUP, s.r.o. - podlahové topení pro tepelná čerpadla, kotle....

Nabízíme komplexní dodávku vytápěcích systémů počínaje poradenstvím, projektem, profesionální instalací, technickými zprávami a kolaudací. Nabízíme odborné zkušenosti získané mnohaletou praxí a příjemný poměr ceny a kvality našich služeb. Zpracováváme nezávazné cenové nabídky zdarma - vyplňte formulář na našich webových stránkách a dozvíte se víc!

http://www.eurosystemy.cz

Vytváříme www stránky, webdesign, internetové obchody, webhosting, advergaming (Flash Action Script). Dále nabízíme optimalizaci stránek pro vyhledávače SEO, reklama na internetu, redakční, informační systémy, reklamní bannery a prez

Vytváříme www stránky, webdesign, internetové obchody, webhosting, advergaming (Flash Action Script). Dále nabízíme optimalizaci stránek pro vyhledávače SEO, reklama na internetu, redakční, informační systémy, reklamní bannery a prezentační CD, DVD.

http://www.direct-services.cz

Elektrocentrály a čerpadla

Nabízíme motorová čerpadla, elektrocentrály, dieselagregáty a záložní zdroje s motory Honda, Vanguard, Mitsubishi, Volvo, Iveco. Špičkové stroje od renomovaných výrobců.

http://www.stroje-honda.cz

Centrální vysávací systémy - Zlín

Návrhy,prodej,montáž,servis centrálních vysavačů pro byty, rodinné domy, penziony, kanceláře a průmyslové prostory. Výhradní zastoupení značky DuoVac a Disan pro zlínský kraj.

http://cvs.wgz.cz

ERP systém

ERP je informační systém, jehož pomocí řešíme plánování a řízení podnikových procesů. ERP systémy (Enterprise Resource Planning) jsou určeny ke zvýšení efektivity daných procesů. Typicky se jedná o výrobu, logistiku, distribuci, prodej, fakturaci.

http://www.erpsystem.cz

Vltavské zahradnictví - zakládání a údržba zahrad, závlahové systémy

Nabízíme zahradnické služby jako je zakládání a údržba zahrad, vodních ploch a jezírek, pokládáme travní koberce. Dále provádíme montáž závlahových systémů, servis a zazimování závlahových systémů.

http://www.vltavskezahradnictvi.cz

Účetnictví Altus Vario propojíme na e-shop

Známý účetní systém Altus Vario lze propojit na dva e-shop systémy s názvy ShopCentrik a FastCentrik. ShopCentrik je internetový obchod dodávaný přesně na míru zákazníkovi, zatímco FastCentrik je levný, ale kvalitní e-shop nabízený formou pronájmu.

http://www.altusvarioeshop.cz

Topte chytře - tepelná čerpadla a solární systémy

TOPTE CHYTŘE se zabývá komplexními službami v oblasti prodeje a instalací tepelných čerpadel a solárních systémů pro topení a ohřev užitkové vody pro rodinné domy, ale i bytové domy, veřejný sektor či podnikatelské subjekty s možností dálkové správy.

http://www.toptechytre.cz

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE ZLÍN - HUSKY A DISAN

Návrh, montáž, servis a maloobchodní i velkoobchodní prodej centrálních vysavačů značek HUSKY a DISAN. Regionální zástupce pro Zlínský kraj. Centrální vysavače do bytů, rodinných domů, penziónů a jiných komerčních, či průmyslových prostor navrhujeme a dodáváme již od roku 1998 a máme s touto problematikou nemalé zkušenosti. Agregáty HUSKY umožňují též proplach potrubí vodou a jsou zákazníky značně oblíbené. Agregáty DISAN jsou větších výkonů s velkokapacitními nádobami na vysávaný prach a smetí.

http://stavel.com

Elektrocentrály, požární hlásiče

Internetový obchod zaměřený na požární zabezpečení staveb a potřeb pro požární sport.Nabízíme Hlásiče požáru,hasící přístroje,hydranty,elektrocentály,čerpadla,hadice,savice,saci koše,sady na požární sport a jiné..

http://www.hasicak.cz

Informační technologie, hračky a elektronika

Internetový obchod nabízející hračky pro děti od 3 let, prvky pro datové, telekomunikační a strukturované sítě. Zabezpečovací techniku, IP kamery, kamerové střežící systémy a značkovou spotřební elektroniku.

http://www.majdos.cz

Rolizo.cz montáž tepelných čerpadel

Specializujeme se na tepelná čerpadla vzduch – voda, voda - voda a sluneční ploché a trubicové kolektory.

http://www.rolizo.cz

Ateg Tepelná Technika - solární panely, tepelná čerpadla

Ateg Tepelná Technika - tepelná čerpadla, solární systémy - solární kolektory a panely, fotovoltaika - fotovoltaické články. Výhradní distributor společnosti AEG pro Českou republiku a Slovensko.

http://www.ateg.cz

Solární systémy – úspora a výroba solární energie

Ecotech Bodiš – Solární systémy Brno. Solární systém pro celoroční ohřev teplé vody s přitápěním i bez přitápění.

http://www.systemy-solarni.eu

Senzory, systémy a řešení pro měření | Micro-epsilon

Více než 10 000 uživatelů na celém světě se spoléhá na měřicí techniku od společnosti Micro-Epsilon – také Vy se přesvědčte o výkonu a kvalitě měřicí techniky s nejvyšší přesností.

http://www.micro-epsilon.cz

CRM | D3soft, s.r.o.

Realizace řešení v oblasti CRM. Vývoj aplikací na míru. Nabídka datových skladů a systémové integrace, konzultací, poradenství a vzdělávání v různých oblastech IT.

http://www.d3soft.cz

Prezentační systémy

Naše nabídka obsahuje široký výběr z prezentačních systémů. Nabízíme prezentační systémy jako jsou informační tabule, display systémy či podlahové stojany. Rádi Vám navrhneme a vyrobíme jakýkoliv prezentační systém přímo pro Vaši reklamu.

http://www.sara.cz/stranky/prezentacni-systemy.htm
Přidat odkaz