Seo Katalog stránek

Soud

judikatura, rozsudek, judikat, judikaty, soud

Kompletní judikatura více než 250.000 rozsudků. Naleznete zde všechny zveřejněné rozsudky Nejvyšších, Krajských a Okresních soudů a Soudního dvora EU, takže každý rozsudek soudu, soudní rozhodnutí a judikát na jednom místě!

http://www.judikaty.info/cz

Soud - podobné weby

Soudní překlady a tlumočení

Zajišťujeme soudní překlady a tlumočení do všech v České republice oficiálně registrovaných jazyků, a to včetně všech potřebných ověření (soudní, notářské, legalizace, apostille).

http://www.soudni-preklady.cz

Rozhodčí soud - rozhodčí řízení

Rozhodčí soud nabízí rozhodčí řízení a platební rozkaz Rozhodčí soud řeší vymáhání pohledávek. Rozhodčí řízení je stejné jako soud. Rozhodčí soud je: levnější, efektivnější, vyřešení sporu během 14 dní.

http://rozhodcidolozka.com

Soudní tlumočení - informace

Soudní tlumočení je specializovaná činnost v oboru tlumočení. Pokud si vybíráme soudního tlumočníka, tak bychom si měli dávat pozor na jeho kvality a reference.

http://www.soudni-tlumoceni.dozvitese.cz

Soudni

První soud byl prvním stálým mezinárodním soudem, jehož úkolem bylo řešení mezinárodních sporů podle mezinárodního práva.Neváhejte a nevštivte naše stránky.Dozvíte se zde mnoho nových a zajímavých věcí.Těšíme se na Vaši návštěvu.

http://www.soudni.com

Mgr. Blanka Hrochová - soudní překlady a tlumočení

Nabízíme překlady z nizozemštiny - holandštiny, vlámštiny - němčiny a italštiny i naopak, soudní překlady (překlady s kulatým razítkem) němčiny a italštiny a kompletní tlumočnické služby v německém jazyce.

http://www.preklady-hrochova.cz

Ing. Josef Pavlát - Soudní znalec

Ing. Josef Pavlát - autorizovaný inženýr a soudní znalec. Znalecké obory - stavebnictví - ekonomika - projektování - s mezinárodní certifikací platnou v zemích EU.

http://www.pavlat-znalec.cz

Oddlužnění, Osobní bankrot, Insolvence,Konkurs.konkurz, Konsolidace Půjček, Soudní oddlužení

ODDLUŽENÍ, Osobní bankrot, Insolvence, Konkurs.konkurz, KONSOLIDACE Půjček, Soudní oddlužení

http://www.eura-oddluzeni.cz

Ing. Zdeněk Jansa - soudní znalec, odhadce

Znalecká, realitní a investorsko-inženýrská kancelář. Znalecké posudky, oceňování nemovitostí, tržní a úřední odhady cen nemovitostí : bytů, nebytových prostor, rodinných domů, činžovních a administrativních budov, průmyslových areálů, garáží, chat, pozemků, věcných břemen, inženýrských staveb.. Dozorování a kontrola staveb. Realitní činnost Konzultační a poradenská činnost

http://soudni-znalci-odhadci.cz

Ing. Jiří Šťastný - soudní znalec

Soudní znalec a odhadce ing. Jiří Šťastný pro vás zpracuje znalecké posudky a odborná vyjádření v oboru nemovitostí. Vypracování odborných posudků a ocenění nemovitostí, budov, staveb a pozemků včetně všech zákonem požadovaných náležitostí.

http://www.znalec.info

Soudní překladatelka a tlumočnice angličtiny

Nabízím překlady, soudní překlady, tlumočení, jazykové korektury, konzultace, lokalizace. Ovládám jazyky: angličtina, čeština. Pracuji rychle a spolehlivě.

http://eva-coupkova.tlumoceni-preklady.cz

Výrobna chlazených a mražených jídel

Výroba je pod pravidelnou hygienickou kontrolou a splňuje přísné požadavky EU - HACCP.\r\n\r\nPřed konzumací je možno výrobek bez otevření ohřát v mikrovlnné troubě případně klasickými postupy. Sortiment našich výrobků je zaměřen především na klasickou českou kuchyni a domácí stravu. Výrobna firmy Fidoservis s. r. o. splňuje veškeré požadavky na\r\n\r\nhigyenické normy EU po rozsáhlé rekonstrukci, která proběhla na podzim roku 2005 a provoz byl zahájen o vánocích th.roku.

http://chlazenajidla.cz

Mediační kancelář - Mgr. Andrea Vedralová

Nabídka služeb mediátora v občanskoprávních, rodinných, firemních a odchodních sporech. Facilitace, poradenství a lektorská činnosti v oblasti komunikace a pedagogiky.

http://www.mediacekv.cz

Spisová značka

Informace okresních soudů o průběhu řízení. Přehled událostí, které nastaly v průběhu řízení ve formě přehledné tabulky a podrobného zobrazení. Informace okresních soudů o nařízených jednáních. Přehled nařízených jednání v jednacích síních soudů zobrazených podle místnosti a data.

http://www.spzn.cz

Ložiska - eshop TROMA

Ložiska pro všechny skladem. E-shop katalog nabízí ložiska valivá, kuličková, válečková, jehlová, soudečková, kuželíková, kluzná, kloubová, axiální i speciální. Najdete zde ložisko NTN, SNR, NKE, NH, FK i dalších výrobců. Ložiska pro in-line brusle.

http://www.eshop-loziska-troma.cz

Advokátní kancelář v Praze - Advokát

Advokátní kancelář Praha JUDr. Tatiany Poupové poskytuje právní služby a zastupování u soudu v oblasti občanského práva, obchodního práva, rodinného práva. Pomoc rozvodového právníka při rozvodu manželství, majetkové vyrovnání, dědictví ze zákona, smlouvy aj.

http://www.poupova.cz

Lepidla, tmely, těsnění – eshop od Zlíntech s.r.o.

Internetový prodej lepidel, tmelů, lepících pásků, těsnění a prostředků na ruce. Zboží lze odebrat i na prodejně ve Zlíně. Lepidla značek Loctite, Henkel, Loxeal, Soudal, Tesa a Dreumex jsou určená pro průmysl a řemeslníky. Výroba těsnění na zakázku.

http://www.lepidla-tesneni.cz

Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek firem, občanů i úřadů. Po celé ČR. Žádné platby předem. Plně legální cestou, přesto rychle, rázně a účinně. Důvěřujte profesionálům. Nabízíme i další služby, více na našich webových stránkách.

http://www.dluzimi.cz

Právník Mgr. Dobrovolná – Advokátní kancelář Praha

Advokátní kancelář advokátky Mgr. Dobrovolné je mladou, dynamickou advokátní kanceláří. Právník Mgr. Dobrovolná poskytuje komplexní, kvalifikované právní služby ve všech oblastech práva se zaměřením na občanské právo, obchodní právo, pracovní a rodinné právo. Advokátní kancelář Mgr. Dobrovolná se specializuje na zastupování před soudy v majetkových sporech. Právní servis nabízí advokátní kancelář fyzickým i právnickým osobám. Advokátní kancelář - právník Mgr. Dobrovolná Váš soukromý advokát.

http://www.advokatni-kancelar-pravnik.cz

Překlady AZ

Překlady jakýchkoli textů ve většině světových jazyků včetně dokumentů se soudním ověřením.

http://www.preklady-az.cz

Registr vozidel ČR

Na tomto informačním registru vozidel naleznete kontakty na Vám příslušný registr vozidel a jeho úřad, postupy při přihlašování a ostatních činnostech a nezbytné formuláře.

http://www.registrvozidelcr.cz
Přidat odkaz