Seo Katalog stránek

accace.com – účetnictví, daně, mzdy

účetnictví, daně, mzdy

Accace je přední poskytovatel outsourcingu účetnictví a mzdové agendy, daňového a korporátního poradenství v celém regionu střední a východní Evropy. Získáte jednoho projektového manažera, pro všechny služby a země, v nichž působíte.

http://www.accace.com/uvodni-strana-1

accace.com – účetnictví, daně, mzdy - podobné weby

M-účto: daně, účetnictví, ekonomika, mzdy - Liberec

M-Účto Liberec - provádíme kompletní zpracování účetní agendy v podvojném účetnictví, vedení daňové evidence. Personalistika a mzdová agenda pro velké i malé organizace, skladová evidence. Zpracování daňových přiznání (DPFO,DPPO,DPH,SD,DPZČ), daňové poradenství. Ekonomické rozbory hospodaření, příprava podkladů k čerpání úvěrů. Zpracování statistických výkazů a zastupování klientů na úřadech.

http://www.mucto.com

LevneUcto.cz - Účetnictví, daně, mzdy - externě - levně

Zajišťujeme a nabízíme kompletní řešení v oblasti účetnictví, daňové evidence, daní, personalistiky a mezd, evidence majetku, skladového hospodařství, rekonstrukce účetnictví pro právnické a fyzické osoby za přijatelné ceny.

http://www.levneucto.cz

DANĚ-ÚČETNICTVÍ-MZDY Olomouc

Účetní firma poskytuje kompletní ekonomický servis pro podnikatele, živnostníky, osoby zapsané v obchodním rejstříku i nevýdělečné organizace (SVJ). Zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, vedení mzdové agendy. Veškerá daňová přiznání.

http://nekoolomouc.cz

Účetnictví, daně a mzdy - Brno

Chcete si rozšířit své znalosti? Zvýšit svoji cenu na trhu práce? Potom jste na správném místě. Zabýváme se pořádáním kurzů, vedením účetnictví, zpracováním daňových přiznání a mezd pro malé a střední firmy napříč všemi obory.

http://www.aprofit.cz

Daně a účetnictví Olomouc

Vedení finančního účetnictví a mzdového účetnictví. Nabídka účetního poradenství a optimalizace, rekonstrukce účetnictví a pomocné evidence

http://www.dane-olomouc.cz

Daňové poradenství, účetnictví, mzdy - KODAP, s.r.o.

Profesionální daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, účetní audit a auditorské služby.Naši daňoví poradci jsou Vám k dispozici.Zpracujeme Vaše daňové přiznání, pomůžeme při jednání s finančním úřadem. Zajistíme vrácení DPH zaplacené v jiném členském státě EU. Specialisté v oboru mezinárodního daňového poradenství, daně z přidané hodnoty. Zpracujeme odborná stanoviska.

http://www.kodap.cz

Účetnictví a mzdy

Splníme pro Vás veškeré zákonné povinnosti spojené se zpracováním účetnictví a mzdy. Zastoupíme Vás při kontrolách pro všechny druhy pracovních poměrů a zajistíme pracovní smlouvy. Účetnictví a mzdy pro Vás už nebude noční můra!

http://www.ucetnictvi-audit.com

Vedení účetnictví a daně

Zajistíme pro Vás i pro Vaši firmu vedení účetnictví a daně. Už žádné starosti, které Vám budou jen přidělávat vrásky. Vedení účetnictví a daně se o Vaše starosti postará kvalitně a spolehlivě.

http://www.ceskaucetnikancelar.cz

Daně, účetnictví, ekonomika | Homolová s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové agendy, daní a dalších oblastí ekonomiky.

http://www.ucetnictvi-homolova.cz

Agentura BOVA - Semimáře a kurzy se zaměřením na právo, daně a účetnictví.

Spolupracujeme výhradně se špičkovými odborníky z oblastí obchodního, stavebního, pracovního a správního práva, účetnictví, daní, cel, životního prostředí a se specialisty dalších odborností. Poskytujeme ty nejlepší informace "z první ruky"

http://www.bovapolygon.cz/bova

Ing.Kateřina Preislerová Štolcová - účetnictví, daně

Nabízíme spolupráci v oblasti zpracování daňové evidence a (podvojného) účetnictví pro fyzické a právnické osoby (DPH, DPFO, DPPO, silniční daň, daň ze závislé činnosti, ....) Zpracování přiznání k majetkovým daním. Kompletní zpracování mezd včetně personalistiky.

http://www.stolc.cz

Alka-mzdy s.r.o.

Vedení a zpracování podvojného účetnictví a daňové evidence malým a středním firmám, vedení mzdové agendy, daňová přiznání, komunikace s orgány státní správy, ekonomické poradenství, personalistika.

http://www.alka-mzdy.cz

Ing. Jitka Machová - vedení účetnictví

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mzdové agendy. Rekonstrukce účetnictví, daňová přiznání, daňová optimalizace, ekonomické a účetní poradenství. Vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby. Své služby poskytujeme v Praze a okolí, Brně a na jižní Moravě, v jižních Čechách. Přenechejte své starosti s účetnictví nám a věnujte se svému podnikání!

http://ucetnictvimachova.webnode.cz

Účetnictví s přehledem a bez obav

Naše firma se specializuje na vedení účetních agent pro fyzické a právnické osoby, působící v různých oblastech služeb, průmyslu a obchodu. Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Spokojený zákazník je pro nás vším.

http://www.brno-ucetnictvi.eu

Daňové přiznání, vedení účetnictví, snížení daní

Zpracování daňových přiznání.Vedení účetnictví pro živnostníky,OSVČ,s.r.o.,evidence DPH, přehledů OSVČ pro ČSSZ,všechny zdravotní pojišťovny, mezd a ostatních agend,praxe 15 let,zkušenosti se složitými případy,optimalizace daně z příjmu a případně něco navíc.

http://ucetnictvi777.webnode.cz

Harnol & Partners, s.r.o.- vedení účetnictví, daňové poradenství

Společnost navazuje na dlouholetou praxi svých zakladatelů v oblasti vedení účetnictví, mzdové agendy a poskytování daňového poradenství získanou v několika předních poradenských kancelářích v České republice. Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, mzdové agendy a daňového poradenství právnickým i fyzickým osobám podnikajícím v různých odvětvích obchodu a služeb.

http://www.harnol.cz

Mzdové účetnictví

Oborový komunitní web pro mzdové účetní.

http://mzdove-ucetnictvi.cz

MRP - daňoví účtovníctvi, evidence, mzdy a personalistika

MRP- oblíbení ekonomický software - podvojné účetnictví, jednoduché účetnictví, mzdy a personalistika, evidence majetku, sklad, maloobchod, registrační pokladny

http://www.mrppraha.cz

Vedení účetnictví - Jitka Bartošová - Kladno

Naše firma vznikla v roce 1994. Jsme externí účetní firma a nabízíme vedení daňové evidence , vedení účetnictví, zpracování mezd, Daně z přidané hodnoty, Silniční daně , Daně z nemovitostí, Daně z převodu nemovitostí, Spotřební daně a ostatních administrativních úkonů podle požadavků a potřžeb naší klientely. Našimi klienty jsou podnikatelé malých a středních organizací a společností s ručením omezeným . V současné době zpracováváme účetnictví nebo daňovou evidenci pro 15 firem se sídlem v

http://www.bartosova-ucto.cz

Vedení účetnictví Brno

Zabýváme se vedením účetnictví pro malé a střední firmy napříč všemi obory. Spolupracujeme s odborníky v oblasti financí, práva a daní. Veškerou administrativu s účetnictvím spojenou vyřídíme za vás.

http://www.azucetnictvi.cz
Přidat odkaz