Seo Katalog stránek

Externí mzdová účtárna

mzdové účetnictví, zpracování mezd, mzdová agenda, personalistika, mzdové účetnictví

Naše společnost se zabývá externím zpracováním mezd a personalistikou. Mezi naše služby patří kompletní zpracování mezd a personalistiky včetně odvodů, vedení mzdových listů, komunikace s úřady OSSZ, FÚ, ÚP, ZP a další. Docházíme na pracoviště ke klientovi dle potřeby. Jsme flexibilní a schopni reagovat na veškeré požadavky našich klientů.

http://www.mzdyapersonalistika.cz

Externí mzdová účtárna - podobné weby

Mzdové účetnictví

Oborový komunitní web pro mzdové účetní.

http://mzdove-ucetnictvi.cz

Zpracování účetnictví Nový Jičín !

Naše účetní firma zpracuje vaše účetnictví, daňová přiznání, mzdovou agentu a další...

http://www.ucetnictvi-novyjicin.cz

Zpracování účetnictví Ostrava !

Naše účetní firma zpracuje vaše účetnictví, daňová přiznání, mzdovou agentu a další...

http://www.ucetnictvi-ostrava.com

Fin-Partner - vedení účetnictví a mezd

Nabízíme Vám komplexní vedení účetnictví a zpracování mezd. V rámci vedení účetnictví a daňové evidence zajišťujeme pro naše klienty kompletní účetní servis. Samozřejmostí je zastupování při kontrole a odklad daně daňovým poradcem.

http://www.fin-partner.eu/vedeni-ucetnictvi

Zpracování mezd

Nabízíme mzdy a zpracování mezd (outsourcing mezd - externí zpracování mezd),personalistiku,smlouvy na mzdy,mzdové statistiky,komunikace s úřady ). Kompletní mzdové účetnictví = externí,mzdová účtárna.Elektronické mzdy - projekt e-mzdy. www.aamzdy.cz

http://www.aamzdy.cz

Outsourcing ve zpracování mezd

Nabízíme moderní formu služby outsourcingu zpracování mezd, díky níž budete mít svá data stále přístupná a pod kontrolou.

http://www.vema.cz

Mzdy Brno - zpracování, výpočet mezd

Máte firmu se zaměstnanci a potřebujete zpracovat mzdy? Zpracujeme za vás komplexní mzdovou agendu včetně komunikace s příslušnými úřady. Ušetříme Vám tak náklady spojené se zpracováním mezd. Pořádáme účetní a daňové kurzy.

http://www.mzdybrno.eu

Nikona - Účetní a daňové služby, vedení účetnictví

Vedení účetnictví prostřednictvím interní účetní firmy. Nabízíme komplexní účetní, daňové a mzdové služby - organizace účetnictví, obnovení účetnictví, vedení účetnictví zpracování mezd a daňových přiznání, poradenství v oblasti účetnictví a daní.

http://nikona.cz

M-účto: daně, účetnictví, ekonomika, mzdy - Liberec

M-Účto Liberec - provádíme kompletní zpracování účetní agendy v podvojném účetnictví, vedení daňové evidence. Personalistika a mzdová agenda pro velké i malé organizace, skladová evidence. Zpracování daňových přiznání (DPFO,DPPO,DPH,SD,DPZČ), daňové poradenství. Ekonomické rozbory hospodaření, příprava podkladů k čerpání úvěrů. Zpracování statistických výkazů a zastupování klientů na úřadech.

http://www.mucto.com

Vedení účetnictví - Jitka Bartošová - Kladno

Naše firma vznikla v roce 1994. Jsme externí účetní firma a nabízíme vedení daňové evidence , vedení účetnictví, zpracování mezd, Daně z přidané hodnoty, Silniční daně , Daně z nemovitostí, Daně z převodu nemovitostí, Spotřební daně a ostatních administrativních úkonů podle požadavků a potřžeb naší klientely. Našimi klienty jsou podnikatelé malých a středních organizací a společností s ručením omezeným . V současné době zpracováváme účetnictví nebo daňovou evidenci pro 15 firem se sídlem v

http://www.bartosova-ucto.cz

Strombart spol. s r.o. Komplexní zpracování účetnictví

Komplexní zpracování účetnictví,daňové evidence,personální a mzdové agendy pro práv. a fyz. osoby.Zámečnictví a drobné stavební práce–výroba mříží,plotů,bran,laviček,zámečnické a stavební dokončovací práce,správa budov.Úklidové práce.Půjčovna lodí.

http://www.strombart.cz

Vedení účetnictví Brno

Zabýváme se vedením účetnictví pro malé a střední firmy napříč všemi obory. Spolupracujeme s odborníky v oblasti financí, práva a daní. Veškerou administrativu s účetnictvím spojenou vyřídíme za vás.

http://www.azucetnictvi.cz

PSCALC - vedení účetnictví a daňový poradce

PS CALC poskytuje služby – vedení účetnictví, účetní poradenství, daňový poradce, personalistika, vedení mezd a dalších účetních prací. Za klienty podáváme daňová přiznání z příjmů, daňové přiznání DPH, silniční daň a další.

http://www.pscalc.cz

LevneUcto.cz - Účetnictví, daně, mzdy - externě - levně

Zajišťujeme a nabízíme kompletní řešení v oblasti účetnictví, daňové evidence, daní, personalistiky a mezd, evidence majetku, skladového hospodařství, rekonstrukce účetnictví pro právnické a fyzické osoby za přijatelné ceny.

http://www.levneucto.cz

MRP - daňoví účtovníctvi, evidence, mzdy a personalistika

MRP- oblíbení ekonomický software - podvojné účetnictví, jednoduché účetnictví, mzdy a personalistika, evidence majetku, sklad, maloobchod, registrační pokladny

http://www.mrppraha.cz

Auditor eu Vedení účetnictví online

Poskytujeme vedení účetnictví přes internet, outsourcing mezd a daňové poradenství přístupné odkukoliv. Účetnictví přes internet pro malé i velké společnosti, pro lokální společnosti i nadnárodní společnosti.

http://www.ucetnictvi-mzdy-audit.cz

Účetnictví TaxEkon

Veškeré účetní služby pro všechny druhy organizací,účetní poradenství. Zajišťujeme styk s úřady. Zpracování účetnictví právnických i fyzických osob, mezd a daní, daňová přiznání a vyúčtování daní, vyúčtování sociálního a zdravotního pojištění, zpracování daňové evidence pro drobné živnostníky, zpracování statistik, rozborů pro půjčky a hypotéky.

http://www.ppproduction.sk/uctovnictvo.htm

Hamerle Consulting

Dokážeme propojit oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství, s převodem a uložením Vašich dokumentů do elektronické podoby. Pro tyto účely poskytujeme kvalitní webhosting na vlastních serverech a tvorbu moderních internetových prezentací.

http://www.hamerle.cz

Vaše lepší účetnictví

Nabízíme vedení účetnictví, mzdové účetnictví, zpracování daňový přiznání, poradenství, styk s úřady, administrativu za nejlepší možnou cenu. Činnost kryta pojištěním.

http://www.vaselepsiucetnictvi.cz

Harnol & Partners, s.r.o.- vedení účetnictví, daňové poradenství

Společnost navazuje na dlouholetou praxi svých zakladatelů v oblasti vedení účetnictví, mzdové agendy a poskytování daňového poradenství získanou v několika předních poradenských kancelářích v České republice. Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, mzdové agendy a daňového poradenství právnickým i fyzickým osobám podnikajícím v různých odvětvích obchodu a služeb.

http://www.harnol.cz
Přidat odkaz