Seo Katalog stránek

Umělecké kovářství - Alexandr Pleskač

Umělecké kovářství - Alexandr Pleskač

Nabízíme zakázkovou výrobu bran, okenních, dveřních, dělících mríží (pevných i pohyblivých), kovaných plotu a zábradlí všech tipu a velikostí - (včetne jednoduchých svařovaných konstrukcí bez uměleckých nároku).

http://www.kovarstvi-alexandr.cz

Umělecké kovářství - Alexandr Pleskač - podobné weby

Umělecké kovářství Atta

Umělecké kovářství a kovovýroba Atta nabízí kované předměty nejvyšší kvality. Zajistíme kované ploty a oplocení, kovaný nábytek, kované brány a vrata, zábradlí a další výrobky na míru.

http://www.atta.cz

Umělecké kovářství Martin Štefanka

Zabývám se ruční umělecko - kovářskou i moderní zámečnickou výrobou na zakázku dle mého, nebo Vámi doneseného návrhu. Zhotovuji kované ploty, brány, okenní a interiérové mříže, kované schodišťové a balkónové zábradlí, krbové nářadí, stolky, postele, vývěsní štíty, kované panty, dvířka udírnen, kované poštovní schránky, svícny, plastiky do interieru nebo zahrad, interiéry restaurací, hospod, barů... -provozuji e-shop KOV-ART.cz

http://www.stefanka.cz/umelecke-kovarstvi

Umělecké kovářství

Zabýváme se výrobou širokého spektra kovářských a zámečnických výrobků. Vyrábíme dveřní kování, kované ploty, mříže, krbové příslušenství, svícny a jiné bytové doplňky.

http://www.kovani-semik.cz

Umělecké kovářství Heller

Výroba okrasných mříží,plotů,bran,balkonů,krbového nářadí,nábytku,bytových doplňků a veškeré kovářské práce.

http://www.kovarstvi,byznysweb.cz

Hotel ALEXANDRA

Nabízíme ubytování ve 31 komfortně zařízených pokojích a apartmánech různých velikostí. V celém objektu je našim hostům zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.

http://alexandra.bezvadovca.cz

Umělecké zpracování skla

Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky.

http://www.sklorejnok.cz

Hotel ALEXANDRA

Náš tříhvězdičkový Hotel Alexandra byl postavený v anglickém stylu v roce 1994 a je situován v klidném prostředí v blízkosti centra hlavního města Prahy.

http://alexandra.hotel.cz

Kovářství

Vyrábíme kovářská díla s využitím klasických řemeslných způsobů i moderních technik s důrazem na vysokou kvalitu a funkčnost. Soustředíme se zejména na výrobu mříží, zábradlí, plotů, vrat a bran.

http://www.kovarstvikacovsky.cz

Oficialní stranky Alexandre Proklov

Na těchto strankach najdete veškere potrevne info,repertuar s ukazkami, a kontakt na ruského oprního zpěvaka Alexandra Proklova.

http://www.alexandre-proklov.7x.cz

Vitraz.cz - Umělecké sklenářství Jiřička-Coufal

Umělecké sklenářství Jiřička-Coufal se specializuje na návrhy a realizace vitráží, výrobu replik a restaurování historických vitráží.

http://www.vitraz.cz

Tlumočnické služby Alexandra Sochorová

Simultánní a konsekutivní tlumočení, překlady a výuka němčiny Mgr. Alexandra Sochorová

http://www.tlumok.eu

Glamorous-metal,kovarstvi

Vyrábím:ploty,branky,okenní mříže,krbové nářadí,svícny,nábytek,kliky a téměř vše na co vzpomenete.

http://www.glamorous-metal.cz

Kouzelník Štěpán Šmíd

Kouzelník Štěpán Šmíd je moderní kouzelník, který se svým kouzelnickým vystoupením stane nezapomenutelným kouzelníkem pro hosty Vašeho firemního večírku, plesu, narozeninové oslavy, svatby či jiné společenské akce nebo události.

http://www.stepanmagic.cz

Dekorační a užitkové předměty - Ekdekor

Nabízíme ručně vyráběné užitkové, dekorační a prezentační předměty s použitím přírodních materiálů a tvůrčí činnosti našich mistrů. Jako členové sdružení cechů historických řemesel Vám vytvoříme prezentaci podle vašich představ.

http://www.ekdekor.eu

Jiří Serafin - zámečnictví, truhlářství

Poskytování služeb v oblasti stavebního zámečnictví a stavebně truhlářských prací.

http://www.plotyjs.cz

Korekt export s.r.o.,Tomáš Havránek

Zaměřujeme se na originální kované výrobky, jak pro soukromé, tak i komerční prostory. Nabízíme umělecky zhotovené kovářské řemeslné výrobky vysoké kvality.

http://www.kovarstvi-korekt.cz

HRST.cz - Internetový obchod ve Vaší hrsti.

V internetovém obchodě HRST.cz nabízíme zboží pro záliby a volný čas. V nabídce najdete potřeby pro výtvarné, ruční a dekorační práce, pro modeláře, kutily, zahrádkáře, děti, domácnost a další.

http://www.hrst.cz

Gymnázium Pavla Křížkovského

Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací v Brně je určeno dětem, které mají přirozený vztah k umění a humanitním předmětům. Svou koncepcí je gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací jedinou školou tohoto typu v České republice. Kvalitou vzdělávání a reprezentací u nás i v zahraničí se mu podařilo zařadit se mezi úspěšné střední školy.

http://www.gymum.cz

baby foto focení miminek Brno

Fotoateliér Babyphoto Brno je zaměřený na fotografie v těhotenství, foto miminek a dětí, portrétní a rodinné fotografie a umělecký akt. Focení dětí a nejen jich probíhá v perfektně vybaveném fotostudiu v Brně. Při vaší návštěvě je možno kombinovat fotografie dětí, rodinné foto, BabyPhoto® i foto v těhotenství. Maminky mohou rovněž na jeden set sloučit umělecký akt a foto miminek. Fotografka Zlevorová je léta autorkou úspěšných kalendářů Babies

http://www.babyphoto.cz
Přidat odkaz