Seo Katalog stránek

Ubytovací služby

hotel,restaurace,kongres,ubytování,golf

Hotel a restaurace Kunětická Hora nabízí vhodné prostory pro pořádání firemních i soukromých akcí. Kongresové prostory jsou plně vybaveny pro možnost školení zaměstnanců, svatby a jiné společenské akce. To vše v multifunkčním sportovním areálu.

http://www.grkh.cz//

Ubytovací služby - podobné weby

Ubytování Turnov - hotel Paradis a restaurace Divizna

Ubytování v Turnově srdci Českého ráje. Naše ubytování Turnov je cenově nejvýhodnější. Hotel Paradis nabízí slevy pro rodinné ubytování a soukromí pro firemní ubytování. Wellness víkendy nabídnou tu nejlepší relaxaci. Nejlepší restaurace v okolí!

http://www.hotelparadis.cz

Ubytování v Přerově – Hotel Na Jižní

Ubytování v Přerově. V prostorách hotelu je restaurace, pivnice, bar. Každá příležitost – seminář, školení, konference, firemní akce, oslava, svatba - má v hotelu zázemí. Sport a relax – sauna, bowling, lukostřelba. Parkování zdarma u penzionu.

http://www.najizni.cz

Hotel Dalibor - kongresové centrum Litomyšl

Příjemné ubytování v Litomyšli vám nabízí hotel Dalibor Litomyšl. V hotelu se můžete ubytovat v jedno až čtyřlůžkových pokojích za přijatelnou cenu. Hotel je v centru města Litomyšl a disponuje 70 pokoji.

http://www.hotel-litomysl.com

Hotel na Jánské, Kroměříž - hotel, restaurace

Nově vybudovaný Hotel na Janské Vám nabízí ubytování ve středu města Kroměříže. Součástí hotelu je restaurace. Mezi prohlídkami památek UNESCO se můžete ubytovat v hotelu nebo se občerstvit v hotelové restauraci.

http://www.hotelnajanske.cz

Hotel Prince de Ligne s.r.o. - hotel Teplice, ubytování Teplice

"Hotel Prince de Ligne Teplice nabízí svým hostům nadstandardní ubytování, dále také hotelovou a mexickou restauraci s profesionální obsluhou. Je také ideálním místem pro Vaše svatby, kongresy, konference, plesy, školení nebo obchodní schůzky. "

http://www.princedeligne.cz

Hotel Vivaldi - ubytování v Mikulově

Hotel Vivaldi Vám nabízí moderní ubytování v Mikulově na jihu Moravy. Přímo pod hotelem Vivaldi se nachází vinný sklep Four Seasons s jedinečnou atmosférou a historickou vinotékou.

http://www.vivaldihotel.cz

Hotel Eliška - ubytování v Mikulově

Hotel Eliška - moderní ubytování ve městě Mikulov na jihu Moravy. Zajišťujeme konání firemních akcí, večírků, jednání a školení. Zajišťujeme doprovodný relaxační program a degustace moravských vín.

http://www.hoteleliska.cz

České golfové hotely

Server české golfové hotely se zaměřuje na poskytování informací o českých golfových hotelech a o golfových hřištích ležících v jejich dojezdové vzdálenosti. Informujeme o cenách, službách, vybavení a speciálních golfových, wellness či jiných jejich balíčcích.

http://www.czech-golf-hotels.com

Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy - ubytování v Beskydech

Výborně vybavený hotel v Beskydech zasazený do krásného prostředí. K dispozici 141 lůžek v 57 pokojích, vnitřní a venkovní bazén, perlička, sauna, tělocvična, masáže, restaurace a bar. Ideální pro letní i zimní pobyt s mnoha možnostmi využití.

http://www.hotel-duo.cz

Hotely penziony a další ubytování

Seznam ubytování v Praze a celé České Republice a na Slovensku. Podrobné informace o ubytovacích zařízeních . Online Rezevace za pultové ceny a slevy na ubytování,

http://www.penzion-hotel.cz

Hotel Golf

Hotel Golf – tradiční pražský hotel – se nachází cca 2 km od sjezdu z dálnice D5. Spojení do centra - cca 10 min. tramvají ze zastávky přímo u hotelu.

http://hotelgolf.hotel.cz

Hotel restaurace Tenis Club, Tanvald

Hotel restaurace Tenis Club nabízí ubytování v různých typech pokojů.

http://hoteltenisclub.hotel.cz

Hotel Luční dům ubytování Janské Lázně

Hotel LUČNÍ DŮM se nachází v klidné části lázeňského městečka Janské Lázně, které je známým střediskem zimních i letních sportů a zároveň lázeňské městečko. V blízkosti hotelu se nachází nástupní stanice kabinové lanovky na Černou horu.

http://www.lucni-dum.v-hotel.net/Janske-Lazne

Hotel Cyro Brno – ubytování v Brně, apartmány

Komfortní ubytování v centru Brna. Nabídka jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojů a apartmánů . Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, telefonem, kuchyní a koupelnou. Možnost připojení na internet.

http://www.hotel-brno.in

Ubytování v Českém ráji - hotely a penziony

Připravili jsme pro Vás nabídku ubytování v Českém ráji, v nejznámějších zařízeních této lokality, abyste si v malebném prostředí Českého ráje užili kvalitní a velice příjemnou dovolenou. Naleznete zde i řadu turistických zajímavostí Českého ráje, které si můžete prostudovat v následující nabídce: Zajímavé přírodní útvary, Sportovní aktivity, Hrady a zámky, Výběr z turistických tras, Města a vesnice, Výběr z cyklotras, Památky lidové architektury, Muzea a galerie. Každá turistická zajímavost je

http://www.hotel-cesky-raj-ubytovani.cz

Ubytování Brno - hotely a penziony

Připravili jsme pro Vás nabídku ubytování v Brně a v celém Jihomoravském kraji. Ubytování Brno v sobě zahrnuje hotely a penziony v různých cenových relacích, které jsou vhodné jak pro soukromé tak i firemní pobyty. Rádi pro Vás zajistíme ubytování Vašich zaměstnanců či Vás samotných na služební cestě nebo na Vaší soukromé dovolené. Ubytování v Jihomoravském kraji Vám nabízí celou řadu hotelů, penzionů, chat a chalup na jihu Moravy. Věříme, že Ubytování Brno Vám nabídne rychlou a velice příjemno

http://www.hotel-brno-ubytovani.cz

Ubytování Hradec Králové - hotely a penziony

Připravili jsme pro Vás nabídku ubytování v Hradci Králové a v celém Královéhradeckém kraji. Ubytování Hradec Králové v sobě zahrnuje hotely a penziony v různých cenových relacích, které jsou vhodné jak pro soukromé tak i firemní pobyty. Rádi pro Vás zajistíme ubytování Vašich zaměstnanců či Vás samotných na služební cestě nebo na Vaší soukromé dovolené. Ubytování v Královéhradeckém kraji Vám nabízí celou řadu hotelů, penzionů, chat a chalup ve východních Čechách. Věříme, že Ubytování Hradec Krá

http://www.hradec-kralove-ubytovani.cz

Ubytování Jeseníky – hotely a penziony

Ubytování Jeseníky Vám nabízí hotely a penziony v různých cenových relacích, které jsou vhodné jak pro soukromé tak i firemní pobyty. Dále jsme pro Vás připravili rozmanitou nabídku chat a chalup pro ubytování v Jeseníkách určených pro rodinnou či hromadnou rekreaci popřípadě školní výlety. Tato lokalita je zajímavá svými památkami a přírodními krásami. Jeseníky ocení nejen pěší turisté a cykloturisté, ale i vyznavači ostatních sportů a aktivit. Věříme, že Ubytování Jeseníky Vám nabídne rychlou

http://www.hotel-jeseniky-ubytovani.cz

Ubytování Jizerské hory - hotely a penziony

Ubytování Jizerské hory Vám nabízí hotely a penziony v různých cenových relacích, které jsou vhodné jak pro soukromé tak i firemní pobyty. Dále jsme pro Vás připravili rozmanitou nabídku chat a chalup pro ubytování v Jizerských horách určených pro rodinnou či hromadnou rekreaci popřípadě školní výlety. Tato lokalita je zajímavá svými památkami a přírodními krásami. Jizerské hory ocení nejen pěší turisté a cykloturisté, ale i vyznavači ostatních sportů a aktivit. Věříme, že Ubytování Jizerské hor

http://www.hotel-jizerske-hory-ubytovani.cz

Ubytování Krkonoše - hotely a penziony

Ubytování Krkonoše Vám nabízí hotely a penziony v různých cenových relacích, které jsou vhodné jak pro soukromé tak i firemní pobyty. Dále jsme pro Vás připravili rozmanitou nabídku chat a chalup pro ubytování v Krkonoších určených pro rodinnou či hromadnou rekreaci popřípadě školní výlety. Tato lokalita je zajímavá svými památkami a přírodními krásami. Krkonoše ocení nejen pěší turisté a cykloturisté, ale i vyznavači ostatních sportů a aktivit. Věříme, že Ubytování Krkonoše Vám nabídne rychlou

http://www.hotel-krkonose-ubytovani.cz
Přidat odkaz