Seo Katalog stránek

Penzion Třeboň Dvorce s restaurací

Ubytování Třeboň, Třeboň ubytování, ubytování v Třeboni, penzion Třeboň, penzion v Třeboni, ubytován

Nabízíme nové stylové ubytování na farmě Dvorce v Třeboni. Ubytování je ve 2 až 3lůžkových pokojích a apartmánech s kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a TV. Penzion je vhodný pro rekreaci, vyjížďky na kolech, možnost zajištění vyhlídkových letů.

http://www.dvorce.cz/

Penzion Třeboň Dvorce s restaurací - podobné weby

Penzion POHÁDKA UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ

Kouzelnou dovolenou v centru Třeboně můžete prožít v novém rodinném penzionu POHÁDKA. Penzion Vás zaujme svým útulným stylovým ubytováním a pohodovou přátelskou atmosférou ve stylu našich babiček. Úschova kol v areálu. Penzion přátelský k rodinám s dětmi.\r\nNově je hostům k dispozici pohádková kavárnička s přátelskou atmosférou, netradičním stylem a bohatým výběrem dobrot. Pro děti je připraven dětský koutek.

http://www.penzionpohadka.cz

Penzion Chocholoušek ubytování Třeboň

Penzion Chocholoušek ubytování Třeboň nabízí ubytování v nově zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v Třeboni. Samostatná koupelna ,WC, plně vybavená kuchyňka, TV , WIFI internet. Kdo chce navštívit jižní Čechy, Třeboňsko, lázeňské město Třeboň a potřebuje ubytování, je v našem penzionu celoročně vítán.

http://www.penzion-chocholousek.ic.cz

Penzion Renata ubytování Třeboň

K dispozici dvoulůžkový pokoj,třílůžkový pokoj.Na každém pokoji je TV,k dispozici-lednice,vařič,rychlovarná konvice,základní nádobí,zajištěné občerstvení-zmrzlina,nápoje.Společné WC.Celkem 7 lůžek.

http://www.penzion-renata-trebon.rs-ubytovani.net

Levné ubytování v Třeboni

Nabízíme levné ubytování v Třeboni v domovech mládeže SSRV. Ubytování v pokojích pro 2 až 6 osob, společné i vlastní sociální zařízení, s možností vaření. Široká nabídka sportovních aktivit – zapůjčení sportovního vybavení, kol, hřiště.

http://www.ubytovani.ssrv.cz

Ubytování Třeboňsko Mája

Nabídka ubytování na Třeboňsku ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc. a WC. K dispozici je prostorná kuchyň, společenská místnost, zahrada s bazénem, krb, úschova kol a parkování u domu. Ubytování nedaleko Třeboně je vhodné pro rodiny s dětmi.

http://www.penzionmajatrebonsko.cz

Ubytování Třeboň – Lenka Burešová

Ubytování v Třeboni v apartmánech, situované jako byt, plně vybavené (koupelna, WC, kuchyň, jídelna, dva pokoje). Parkování zdarma, úschova kol. Připraveny pobytové balíčky – relaxace, wellness, rekondice (cvičení VacuShape, Fatmagic, cvičící stoly).

http://www.trebonsko-penzion.cz

Ubytování Ve stodůlce Třeboň

Ubytování se nachází v blízkosti centra Třeboně a nedaleko rybníka Svět. Objekt byl zkolaudován v červenci 2009. Celková kapacita je 12 osob. Jedná se o samostaný přízemní domek s podkrovím. Na dvorku je možnost grilování. V přízemí se nachází jeden pokoj pro dvě osoby s přistýlkou s celkovou plochou 33m2. Z pokoje je přístupná malá terasa. V podkroví jsou dva pokoje, každý o výměře 25m2. Jeden pokoj je pro 3+1 osob, druhý pokoj je pro 3 osoby.

http://www.ubytovanivestodulce.cz

Levné ubytování Třeboň – apartmán Stanley

Nabídka levného ubytování v Třeboni a rodinném apartmánu. 2lůžkový a 3 lůžkový pokoj, nadstandardně vybavená kuchyně, koupelna s vanou a pračkou. Možnost i delších pobytů v průběhu celého roku. Ubytování v Třeboni v průběhu lázeňských pobytů.

http://www.apartman-trebon.cz

J-Morava.cz - ubytování kolektivů na Jižní Moravěubytovaní na jižní Moravě, dovolena na jižní Moravě, chaty chalupy a penziony na jižní Moravě

Dovolenkový a informační portál j-morava.cz nabízí ucelenou nabídku produktů cestovního ruchu se zaměřením na jižní Moravu pro kolektivy i firemní akce. Obsahuje informace o turistických cílech v oblasti, o pořádaných kulturních či sportovních akcích

http://www.j-morava.cz

Hotely penziony a další ubytování

Seznam ubytování v Praze a celé České Republice a na Slovensku. Podrobné informace o ubytovacích zařízeních . Online Rezevace za pultové ceny a slevy na ubytování,

http://www.penzion-hotel.cz

Penzion Jihočeská krčma ubytování Vodňany

Vodňany Penzion Jihočeská krčma ubytování : Penzion Jihočeská krčma je po nedávné rekonstrukci a nabízí ubytovací kapacitu 16 lůžek. Celkem 7 pokojů z toho 6 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj. Ve všech pokojích je vlastní sprchový kout, WC,

http://www.jihoceska-krcma.i-pension.eu/Vodnany

Ubytování Šumava, penzion V Lukách na Šumavě

Rodinný penzion s restaurací na okraji lesa a řeky Otavy. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Letní terasa, parkoviště, WiFi internet.

http://www.penzionvlukach.cz/cs

Penzion Turnov ubytování Turnov

Ubytování v Turnově : Ubytování v Turnově (Český ráj) Vám nabízí jedny z nejlepších cen v regionu. Dům, kde je ubytování poskytováno, se nachází na klidném a slunném místě na okraji města Turnova s výhledem na Trosky, Valdštejn, Hlavatici, Kozákov.

http://www.pension-a.cs-ubytovani.eu/Turnov

Ubytování Jizerské hory – Penzion U Vozdeckých

Nabízíme ubytování v Jizerských horách.V blízkosti je jízdárna s možností výcviku jízdy na koních, vyjížďky na terénních čtyřkolkách, v zimě vlastní sjezdovka s vlekem.

http://www.penzion-uvozdeckych.cz

Penzion Agáta - ubytování Český ráj

Penzion Agáta. Rodinný penzion v srdci Českého ráje, ubytování nedaleko měst Turnov a Mnichovo Hradiště. CHKO Český ráj je jedna z nejoblíbenějších turistických oblastí. V naší nabídce jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje. Kapacita penzionu je 22 lůžek.

http://www.penzion-cesky-raj.cz

Ubytování v Kroměříži - Penzion Praga

Ubytování v Kroměříži v rodinném Penzionu Praga nedaleko historického centra města.

http://www.penzion-praga.cz

Ubytování v Českém ráji - hotely a penziony

Připravili jsme pro Vás nabídku ubytování v Českém ráji, v nejznámějších zařízeních této lokality, abyste si v malebném prostředí Českého ráje užili kvalitní a velice příjemnou dovolenou. Naleznete zde i řadu turistických zajímavostí Českého ráje, které si můžete prostudovat v následující nabídce: Zajímavé přírodní útvary, Sportovní aktivity, Hrady a zámky, Výběr z turistických tras, Města a vesnice, Výběr z cyklotras, Památky lidové architektury, Muzea a galerie. Každá turistická zajímavost je

http://www.hotel-cesky-raj-ubytovani.cz

Penzion Podhrad - Jesenická přehrada - Ubytování

Penzion Podhrad je ideálním místem pro vaši dovolenou zejména pokud jste milovníci vodních sportů, cykloturistiky, rybaření anebo si prostě chcete jen odpočinout v blízkosti Jesenické přehrady. Obec Podhrad, v jejímž centru se útulný penzion nachází, je vzdálena 5 km od Chebu. Rodinný Penzion Podhrad nabízí ubytování ve dvou pokojích s vlastní toaletou a společnou kuchyňkou – jídelnou. A jeden apartmán s vlastní kuchyní. Malá ubytovací kapacita vám zaručuje soukromí, klid a pohodu.

http://www.penzionpodhrad.cz

Ubytování Brno - hotely a penziony

Připravili jsme pro Vás nabídku ubytování v Brně a v celém Jihomoravském kraji. Ubytování Brno v sobě zahrnuje hotely a penziony v různých cenových relacích, které jsou vhodné jak pro soukromé tak i firemní pobyty. Rádi pro Vás zajistíme ubytování Vašich zaměstnanců či Vás samotných na služební cestě nebo na Vaší soukromé dovolené. Ubytování v Jihomoravském kraji Vám nabízí celou řadu hotelů, penzionů, chat a chalup na jihu Moravy. Věříme, že Ubytování Brno Vám nabídne rychlou a velice příjemno

http://www.hotel-brno-ubytovani.cz

Ubytování Hradec Králové - hotely a penziony

Připravili jsme pro Vás nabídku ubytování v Hradci Králové a v celém Královéhradeckém kraji. Ubytování Hradec Králové v sobě zahrnuje hotely a penziony v různých cenových relacích, které jsou vhodné jak pro soukromé tak i firemní pobyty. Rádi pro Vás zajistíme ubytování Vašich zaměstnanců či Vás samotných na služební cestě nebo na Vaší soukromé dovolené. Ubytování v Královéhradeckém kraji Vám nabízí celou řadu hotelů, penzionů, chat a chalup ve východních Čechách. Věříme, že Ubytování Hradec Krá

http://www.hradec-kralove-ubytovani.cz
Přidat odkaz