Seo Katalog stránek

Robotický vysavač

vysavače

Informace a recenze na téma robotické vysavače. Vše, co vás zajímá a nevíte o robotických vysavačích, které vám ušetří spoustu času a práce.

http://roboticke-vysavace.tipynadoma.cz/

Robotický vysavač - podobné weby

Britské vysavače Vax

Vysavače Vax jsou kvalitní pomocníci pro Váš domov. Pomůžou Vám bezkonkurenčně odstranit všechny nečistoty. Nabízíme multifunkční, sáčkové i bezsáčkové vysavače. Najdete zde i čističky a zvlhčovače vzduchu. Vysavače jsou vhodné i pro alergiky.

http://www.vaxshop.cz

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE ZLÍN - HUSKY A DISAN

Návrh, montáž, servis a maloobchodní i velkoobchodní prodej centrálních vysavačů značek HUSKY a DISAN. Regionální zástupce pro Zlínský kraj. Centrální vysavače do bytů, rodinných domů, penziónů a jiných komerčních, či průmyslových prostor navrhujeme a dodáváme již od roku 1998 a máme s touto problematikou nemalé zkušenosti. Agregáty HUSKY umožňují též proplach potrubí vodou a jsou zákazníky značně oblíbené. Agregáty DISAN jsou větších výkonů s velkokapacitními nádobami na vysávaný prach a smetí.

http://stavel.com

Centrální vysavače Zlín

Návrhy, prodej, montáže a servis centrálních vysavačů pro byty, rodinné domy, penziony a kancelářské či průmyslové prostory. Regionální zastoupení značky Duo-Vac a Disan. Rádi Vám zdarma zhotovíme návrh a cenovou kalkulaci centrálního vysávacího systému.

http://www.centralnivysavace.wgz.cz

PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE

Výroba na zakázku a prodej průmyslových vysavačů pro potravinářský, strojírenský, dřevozpracující průmysl, sklizňové linky v zemědělství nebo stavebnictví, úklidové firmy, zubní laboratoře, atd. Dále dodáváme odsavače olejů, vzduchové kompresory, náhradní díly a příslušenství.

http://www.prumyslove-vysavace-mmduosv.wbs.cz

Vysavače, parní čističe

Vyberte si z nabídky bezsáčkové, podlahové vysavače, parní čističe, ruční, víceúčelové vysavače i vysavače s vodním filtrem. Vysavače od předních výrobců jako vysavače Eta, Philips, Zelmer, Rowenta, Liv, Fagor a další vysavače.

http://www.eod.cz/elektrospotrebice/vysavace.htm

Vysavače

V našem internetovém obchodě nabízíme nové robotické vysavače z řady iRobot Roomba a iRobot Scooba, které provedou automaticky kvalitní úklid různých druhů podlahových ploch včetně koberců, linolea, dlažby, dřevěných i laminátových podlah, parket.

http://www.automaticke-vysavace.cz

Centrální vysavače

Centrální vysavače jsou ve světě rozšířené, u nás si centrální vysavače získávají také na oblibě. Poradíme, jak centrální vysavače vybrat.

http://www.vysavace-centralni.cz

Centrální vysavače Praha, centrální vysávání

Centrální vysavače Praha, prodej, montáž a servis centrálních vysavačů značek: Aertecnica, Beam, BVC, Drainvac, Duovac, Electrolux, Elek Trends, Husky, Nilfisk. Příslušenství pro centrální vysavače. Systémy pro centrální vysávání, realizace na klíč.

http://www.centralni-vysavace-praha.cz

Průmyslové vysavače Praha

Celokovové průmyslové vysavače, které mají uplatnění v téměř všech oborech průmyslu. Dodáváme vysavače, odsavače olejů, vzduchové kompresory. Výroba na zakázku a servis.

http://prumyslove-vysavace-praha.jex.cz

CleanMate - robotické vysavače

Robotické vysavače CleanMate se pohybují chytře po podlaze místnosti a uklízí ji sami bez pomoci. Při úklidu vysavač CleanMate vysává a zametá podlahu pomocí rotačního kartáče a desinfikuje zabudovaným UV světlem.

http://vysavace-cleanmate.cz

Vysavače Rainbow zatočí se špínou i roztoči

Seznamte se, prosím, s nejpokročilejším domácím čisticím systémem na světě – Rainbow. Za použití vody ( nejmocnějšího živlu přírody ) vnese Rainbow do Vašeho domova nový život.

http://www.rainbowplaza.cz

Centrální vysavače Disan

Využijte praktického rádce při výběru centrálního vysavače. Informace na stránkách www.centralni-vysavace-disan.cz Vám vysvětlí funkce jednotlivých typů centrálních vysavačů.

http://www.centralni-vysavace-disan.cz

Tyčové vysavače Eta

Tyčové vysavače Eta jsou v současné době stále populárnější a postupně nahrazují klasické vysavače. Tyčové vysavače Eta mají nižší hmotnost a snazší ovládání.

http://eta.cz/tycove-rucni-vysavace

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE HUSKY a DISAN – Hudeček Pavel - Zlínský kraj

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE HUSKY & DISAN – Hudeček Pavel (Zlínský kraj); Projekce, montáž a servis centrálních vysavačů pro rodinné domy, byty, firemní a průmyslové objekty, hotely, vily, penziony a jiné komerční prostory. Instalace do novostaveb i starších budov. Kontaktujte nás a využijte aktuální akce! Provedeme osobní konzultaci a zdarma navrhneme projekt pro systém centrálního vysávání, včetně centrální vysávací jednotky, vysavačové hadice, kartáče, filtrů a štěrbinové zásuvky značek HUSKY či DIS

http://www.husky-slovacko.cz

Centrální vysavače rady, tipy a doporučení

Vysavace.org vám nabízí řadu informací a rad pro výběr toho správného centrálního vysavače . Principy fungování, výhody, praktické tipy a především rady, jak se nespálit při nákupu centrální vysavače a vše, co k nim patří!

http://www.vysavac.org

Vysavače průmyslové

Dodáváme na zakázku celokovové průmyslové vysavače a příslušenství, vzduchové kompresory, odsavače olejů.

http://prumyslove-vysavace.weebly.com

Celokovové průmyslové vysavače na zakázku

Celokovové průmyslové vysavače a příslušenství, vzduchové kompresory, odsavače olejů na zakázku.

http://prumyslove-vysavace.co.cc

Centrální vysavače

Jsme výhradní dovozce centrálních vysavačů Husky, Duovac, Disan a výrobce shozů na prádlo Artox. Centrální vysavače nabízíme i pro velké průmyslové provozy a velké objekty.

http://www.newag.cz

Centrální vysavače

Nabízíme Centrální vysavače Husky, Duovac, Disan - dodávky na klíč a servis pro Prahu a okolí. Dále Shozy prádla Artox – výroba, prodej a montáž.

http://www.newagpraha.cz

Robotické vysavače

Už vás nebaví uklízet s běžným vysavačem, který je velký a úklid s ním náročný? Tak přesně pro vás tu máme řešení, jak tento problém vyřešit. Robotické vysavače jsou plně automatické, inteligentní a udělají všechnu za Vás.

http://roboticke-vysavace.vysavac-robot.cz
Přidat odkaz