Seo Katalog stránek

Terasy Grenadeck

terasy, wpc, grenadeck, terasy grenadeck

Terasová prkna a terasy Grenadeck. Vyrobeno v ČR. Nabízíme Vám kompozitní materiál složený z plastu a dřeva. Jedná se o unikátní terasová prkna, která odolávají nepříznivému počasí i působení slunce či mrazu. Cenová nabídka zdarma.

http://terasy-grenadeck.84.cz

Terasy Grenadeck - podobné weby

WPC terasy

Dodávka a montáž dřevo/lastových teras (wpc teras) na míru s 25 lteou zárukou.Firma s dlouholetou praxí v realizaci a montáži WPC (dřevo/plastových)zahradních teras.

http://www.wpcterasy.cz

WPC terasy

WPC profily jsou vhodné pro venkovní použití. Jsou odolné vůči rozmarům přírody a nenáročné na údržbu. Vytvořte si vlastní WPC terasu. Montáž je snadná a materiál je šetrný k životnímu prostředí. Mají příjemný povrch a dlouhou životnost.

http://www.betsystem.cz/terasove-desky-wpc-terasy

WPC terasy odvodnění šachty

Kvalitní odvodňovací systémy za přijatelné ceny.Revizní šachty,poklopy,odvodňovací žlaby,ventilační mřížky,vpustě. WPC materiál na realizaci teras,pochozů u bazénů,rektifikační podložky,výškově stavitelné podložky se samovyrovnávací hlavou ETERNO

http://www.terasy-odvodneni.cz

Terasy Twinson

Terasová prkna a terasy Twinson. Jedná se o kvalitní kompozitní materiál z Belgie. Terasy Twinson vyrábí společnost Deceuninck. Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabíku na Vaši terasu a doporučíme vhodné řešení.

http://terasy-twinson.84.cz

Dřevěné podlahy,terasy a interiérový design - D55, s.r.o.

Jsme přímý dovozce, zabývající se maloobchodem a velkoobchodem s dřevěnými výrobky a polotovary jakými jsou například dřevěné podlahy, dřevěné terasy, řezivo, bazénové obklady, atd. Nabízíme Vám decking a podlahy i s pokládkou

http://www.d55.cz

Fasády, terasy

Společnost GTrade se orientuje na import a prodej progresivních materiálů a technologií pro oblast stavebnictví. Firma má dlouholetou zkušenost s realizací fasádních systémů, závěsných a provětrávaných fasád. Spolupracuje s předními evropskými výrobci, kteří ve své výrobní činnosti využívají nejmodernější technologie.

http://www.gtrade.cz

Venkovní terasy

Firma dodávající venkovní dřevěné terasy z exotického a evropského dřeva. Dále také dřevo/plastové terasy, dřevěné pergoly, zahradní domky, dřevěné fasády, obklady a vnitřní interiérové podlahy.

http://www.venkovniterasy.cz

Centrum-teras.cz

Dodáváme kvalitní terasy, podlahy, ploty z WPC - woodplastic - kombinace kvality dřeva a odolnosti plastu s vysokou životností. Záruka 25 let.

http://www.centrum-teras.cz

OK-podlahy

Podlahářská firma sídlící v Brně a Podbořanech s dlouholetou zkušeností v oboru zabývající se kompletními podlahářskými pracemi

http://ok-podlahy.cz

Empiri Wood Design

Nabízíme prodej a montáž dřevěných podlah. V nabídce najdete plovoucí podlahy, masivní prkna a parkety. Absolutní jedničkou jsou dvouvrstvé a třívrstvé podlahy z evropských i exotických dřevin. Provádíme renovace schodů a parket.

http://www.empiri.cz

Stavrelax - dřevostavby, interiéry

Stavíme terasy, pergoly a dřevostavby. Všechny výrobky vyrábíme z kvalitního A materiálu ze všech druhů dřevin. Nabízíme interiérové práce. Realizujeme stavbu bazénů a prodej vířivek Leisure Bay spas a bazénů s protiproudem.

http://www.stavrelax.cz

Zastřešení teras

Zastřešení terasy je nezbytným doplňkem, pokud na ní chcete trávit příjemné chvíle za každého počasí. Díky zastřešení se vaše terasa stane novou místností obyvatelnou po větší část roku.

http://www.zastreseniteras.cz

Boss schodiště - design studio s.r.o.

Zakázková výroba a montáž samonosných schodišť, vnitřních i venkovních zábradlí, venkovních teras, balkónů a francouzských oken. Vyrábíme precizní interiérové doplňky z nerezu a mosazi.

http://www.boss-schodiste.cz

KamenArt.cz – nádherné a originální interiéry a exteriéry z kamene

Vyrábíme z kamene unikátní škálu interiérových i exteriérových prvků. V naší nabídce naleznete umývadla, parapety a stoly, venkovní terasy a krby, vnitřní krby, pece na pizzu, podlahy a schody, zárubně a obklady a interiéry restaurací.

http://www.kamenart.cz

StoneGlobal - kamenické práce

Specializovaná kamenická firma na opravy, renovace a ošetření kamene a teras. Provádíme činnosti týkající se rekonstrukce a restaurování stavebních prvků - dlažby, schody, fasády, sokly, apod. Pracujeme s přírodními i umělými materiály.

http://www.stoneglobal.cz

Izoperfekta Trade

Izolace základů staveb proti vodě a radonu, plochých střech, teras, balkonů, bazénů, jezírek, nádrží a jímek. Profesionální jednání, nízké ceny, kvalitní práce.

http://www.izoperfekta.cz

Plovoucí podlahy, pokládka, podlahářství

Prodáváme plovoucí podlahy Classen. Pokládáme dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, koberce, PVC.Pokládka parket, broušení a povrchová úprava. Stavba tesas z exotických dřevin (Masseranduba, Bangkirai). Srovnání povrchů nivelací.

http://www.expodlahy.cz

Nábytek a dřevostavby HÖLDOR s.r.o.

Naše firma provádí tesařské a truhlářské práce. Stavbu dřevostaveb, dřevěných domů, teras, altánů, pergol, garáží, venkovních větraných fasád. Výrobu kuchyňských linek, nábytku, schodišť, podlah, dveří a dalšího sortimentu.

http://www.drevodomy.net

Palubky

E-shop, na kterém je možno zakoupit některé námi prodávané dřevomateriály. Jedná se zejména o palubky, plotovky, plotová prkna, OSB desky, terasová prkna. Snadné objednání a dodání zboží do 48 hodin.

http://www.levne-palubky.cz

EKUTY.CZ - to co hledáte a potřebujete nejen doma

První opravdový e-shop s rošty, schody, plechovými profily, WPC panely, úchyty, lavičkami a jinými kovovýámi produkty. Velká většina produktů je již dnes připravena pro Vás na našem skladu.

http://www.ekuty.cz
Přidat odkaz